Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőként hogyan tudtok szexkapcs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként hogyan tudtok szexkapcsolatot fenttartani?

Figyelt kérdés
Egyszer próbáltam meg, de egybol kötődést ereztem a ferfi iránt, persze o nem, majd egy evembe telt, hogy elfelejtsem.

2016. júl. 27. 09:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem mindegy hogy érzelmileg van szükséged valakire vagy testileg, vagy mindkettő.


Szexkapcsolatba belemenni úgy hogy az ember nincs teljesen rendben fejben, érzelmileg nagyjából öngyilkosság, de tuti pár hónap küszködés.


Simán lehet hogy egyszerűen neked érzelem nélkül nem megy, így viszont sok mindent nem tudsz tenni ellene, mert ha mantrázod magadnak hogy csak szex, csak szex, attól még az fejben neked nem csak szex lesz.

2016. júl. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Talán próbáltál már egyszerre több emberrel is járni?

Vagy netalán édeshármast?

2016. júl. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én ezt férfiként éltem meg. Kajakra beleszerelmesedtem a partnerembe, ő meg ezzel nem tudott/akart mit kezdeni, és faképnél hagyott... Szörnyű érzés. Így hát be kell látnom, h nekem nem megy érzelmek nélkül a szex, szóval nem szabad belemennem ilyesmire.
2016. júl. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akinek a szex érzelmi alapú, annak a szexkapcsolat nem való. Talán te is ilyen vagy.
2016. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Sose voltam az a könnyen szerelembe eső típus, az pedig egy olyan időszak volt az életemben, mikor legfeljebb a szex érdekelt, kapcsolatot nem akartam.

Több pasival is összejártam, így a rendszeres szex is megvolt, és a kötődés se volt esély sem. ;)

Aztán rendeződött a lelkivilágom, és kiraktam mindenkit, mikor úgy éreztem, hogy ennél többet akarok.

2016. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem mindenkinek való a szexkapcsolat. Ha érzelmi kötődést alakítasz ki szex közben, akkor nem neked való. Nem minden nő olyan, mint te.
2016. júl. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pont az lenne a jó szexkapcsolat, hogy van kötődés csak tudjuk, hogy ez nem azt jelenti, hogy valamiféle korlát vagyunk a másiknak. Szeretjük, de azt csinál, amikor akar, akkor jön, amikor ez kell neki. És fordítva is.
2016. júl. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
még #7 vagyok: meg szerintem az kellene hozzá, hogy tudjuk nem a másikkal akarunk valamit építeni az életben praktikus szempontból. amihez szerencsés ha nagyon nyilvánvaló, hogy nem lennénk jó lakótársak pl egymásnak, vagy nagyon más dolgokat szeretünk sok szempontból. vagy akár nagy korkülönbség is jó lehet bármelyik irányban. vagy valami ami betesz valami olyat, ami miatt tudjuk, hogy ez ilyen és nem vágyunk arra, hogy teljesen össze legyünk kötve.
2016. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Synesztro ***** válasza:
28/F Nos ez nehéz kérdés, mivel ezt javarészt fejben kell eldönteni. ragaszkodj a függetlenségedhez, és éld ki a testi vágyaidat, akivel csak tettszik. Tekint rá úgy, mint egy hétköznapi szükséges rutinra, mint az evés a fürdés stb. Mi a párommal rendszeres 3 asokat folytatunk, többnyire fix F vagy L el. É is úgy viszonyulok a lányhoz, hogy elkülönítem, és csak erősen a szexuális vonzalomra koncentrálok, és a párom is ezt teszi. Úgy tekintünk rá, mint egy játékra, amit most nem csak 2 en játszunk. Ha viszont fejben nem tudsz elvonatkoztatni, akkor az nagyon nagy probléma, mert szintén lehet hogy csalódás ér. Az ilyeneknek a 3 ast sem javasolnám, mert ahelyett hogy erősítené a párkapcsolatát szét fogja bombázni azt:(. Remélem tudtam segíteni.
2016. aug. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!