Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki itt keres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, aki itt keres alkalmi vagy tartós szexkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok néhány sztorira. :)

2016. febr. 5. 01:29
1 2
 1/11 anonim válasza:
Van, persze.
2016. febr. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De ezt nem értem, hogyan lehet itt kivitelezni? Mi fogja meg a másikat az egyikben, tán fordítva tudja írni a kérdőjelet? :D
2016. febr. 5. 01:49
 3/11 anonim ***** válasza:
¿ nem nagy kunszt. De ez valami poén volt, vagy minek szántad?
2016. febr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nos, igen, mindig elfelejtem feltüntetni a csomagoláson, a "humor" jelzőt, rögtön a kcal felett...

:D

de a kérdés még fennáll, mert egyszerűen számomra ez annyira lehetetlennek tűnik, mégis hallok érdekességeket :D

2016. febr. 5. 14:13
 5/11 anonim ***** válasza:
Nèha belefèr egy kis flőrt,tudod mikor a bèka segge alat vagy akor jól esik a simogató szavak.
2016. febr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A szexualitás kategóriában szinte minden pasi erre pályázik. :) Én benne lettem volna, de itt lehetetlen összehozni, mivel senkit sem találtam, akivel egy városban élnénk.


Én egyébként is mindig neten ismerkedtem a pasikkal, tehát ez semmiben sem másabb.

2016. febr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Elég sokan. Hogy más ne mondjak, a napokban is kaptam egy ajánlatot, pedig nem titkoltam soha a koromat.
2016. febr. 6. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Igen van
2016. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Alkalmit soha nem kerestem, a tartóst jobban szeretem.
2016. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem kifejezetten, de ha úgy alakul akkor igen :D mostanában inkább szexkapcsolatra vágyom

20/f/BP

2016. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!