Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt más is, aki távkapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt más is, aki távkapcsolatban él? Mióta, milyen? Meséljetek kérlek hosszan.

Figyelt kérdés
Hogyan, mikor jöttetek össze, milyen a kapcsolatotok, milyen sűrűn látjátok egymást stb. Mindenre kíváncsi vagyok!
2016. júl. 27. 15:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Igen, tavaly nyáron jöttünk össze, ő akkor fejezte be a gimit én már egyetemista voltam, kb 160 km van köztünk.

Míg el nem kezdődött a tanulási időszak, addig volt, hogy 2x is együtt töltöttünk egy-egy napot a héten.Aztán tanulással lecsökkent 1 napra/hét, amíg testileg is közelebb nem kerültünk.Akkor jutottunk oda, ahol nyár kezdetéig tartottunk, péntek délután lement egyikünk a másikhoz (általában én) és szombat este mentem haza.Most, hogy itt a nyár 2-3 napokat is együtt vagyunk egy héten.Ami több, mint a legtöbb rendes nemtávkapcsolatnál.A különbség az, hogy nem oszlik szét a héten, hanem x idő együtt és y külön, de ez megszokható.Én nyakig beleestem, ahogy elmondhatom róla ő is így van velem.

Nem gondolom, hogy vészes lenne/ simán tartható, de tény, hogy kell egyfajta érett gondolkodás és a megfelelő bizalom.Még nagyobb mint rendes kapcsolatnál, hiszen nem lehetsz mindig ott vele mikor buliba megy, vagy akárhova a barátnőivel/barátaival.

Meg fura volt az elején, hogy szinte nem is ismertem a lányukat se, de már a szülők házában aludtunk :D

És te, kedves kérdező?

2016. júl. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Pár héttel megismerkedésünk után jöttünk össze több, mint 4 éve. Nagyon jól kijövünk egymással, szoros kapcsolat alakult ki köztünk, még mindig szerelmes vagyok.

Mi 2 évig voltunk majdnem úgy, ahogy az első válaszoló. Én 16 voltam, ő 19, 150 km-re tanultunk egymástól. 1 évig nem aludhattunk együtt, mert fiatal voltam, utólag már nem bánom, sőt hasznomra vált. Péntek este (19-23-ig) voltunk együtt, meg szombat délutántól este 23-ig találkoztunk. Nyáron többet, majd később már együtt is aludhattunk, egész hétvégén együtt voltunk szinte. Volt párszor olyan is, hogy 1 hónapig nem jött haza vizsgaidőszakban, nehezen, de bírtam. Majd engem is felvettek egyetemre, onnantól kezdve minden nap találkoztunk, sokszor több napot együtt töltöttünk. 1 éve összeköltöztünk, most meg már mindig együtt vagyunk.

2016. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!