Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatban élők, Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők, Ti milyen gyakran beszéltek két találkozó között?

Figyelt kérdés

Nekem még sosem volt távkapcsolatom, ez az első. Heti vagy két heti 1-2 napot tudunk együtt tölteni, mert 250 km-re vagyunk egymástól. De a kérdésem arra irányulna, hogy Ti, mikor távol vagytok, milyen gyakran beszéltek? Mi napi pár sort beszélünk, reggel szép napot kívánunk, este pár sorban leírjuk kinek milyen napja volt, aztá jóéjt... Én ezt kicsit kevésnek érzem, és nem tudom "jogos-e". Tény, hogy a párom hajnalban kel és kora este végez csak, tehát kb 2x annyit dolgozik mint én. Nem akarom nyüstölni, de furcs számomra, hogy nem hív pl... Úgy érzem ennél több törődésre volna szükségem. Egyébkét tervezgetjük az összeköltözést, de az még kb 3 hónap. Szerintetek?

24N, 30F


2016. máj. 10. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:

minden nap. pár soros, megbeszéljük mi történt velünk aznap. vagy ha valamin filózunk, vagy vicceskedünk, vagy mesélünk, akkor több


bár nekem elég lenne kevesebb is. én akkor szeretek beszélni mikor együtt vagyunk :)


23f

2016. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja, és hétvégente találkozunk
2016. máj. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Párom és köztem 200 km van. Már 3 éve boldogok vagyunk együtt. Heti egyszer találkozunk a két város között, ha mind a kettőnknek jó, akkor egymásnál.

Minden nap beszélgetünk skype-on, hol fél órát, hol akár 3 órát is, ez attól függ, hogy mennyi időnk van, párom a munkája miatt korán fekszik.


Esetetekben:

Az irkálás szerintem hosszú távon egy kalap sz..rt se fog érni. Fontos, hogy minimum skype-on beszélgessetek, még ha csak 10 percet is, de ez ezerszer többet ér, mint két odavágott mondat levélben.

Arra van időd, amire szánod és akarod. Ha a párodra nincs időd, akkor nem is fontos neked a másik. Erről csak ennyit.

Úgy alakítjátok az életeteket, ahogy ti akarjátok, minden csak tőletek függ.

De egy kapcsolatot mind a két félnek ápolnia kell.


Sok boldogságot nektek! :)

2016. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kicsit kevésnek tartom, de ha amúgy érzed, hogy azért fontos vagy neki, akkor lehet hogy az összeköltözés majd segít neked. :)

Amikor nekem volt ilyen kapcsolatom, akkor este 1-2 órát beszélgettünk telefonon, akkor fontos volt, de ma már azért lehet, hogy az sok lenne. :)

Mondjuk szerintem a telefon alap dolog, ha érdekel a másik, akkor szeretnéd hallani az élményeit, stb. De szerintem te tudod, miről beszélek, csak a pasid nem... kérdezz rá, hogy mi az oka, hogy nem hív sose. Lehet, hogy valami banális oka van.

2016. máj. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Koztunk 2300 km van, 2-3 hetente talalkozunk 3-4 napokra, az eltelt idoben pedig altalaban este szoktunk neha (heti 3 kb.) telefonon beszelni valtozo 10-45 perceket, napkozben meg neha par sort irunk. Nekem ez eleg, de nalunk vannak olyan idoszakok is amikor alig beszelunk csak este egy jo ejt es kesz. De csak kommunikaciot tudok javasolni:)
2016. máj. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

260 kilométer van köztünk, kéthetente vagyunk együtt 3 napokat, bár néha összejön gyakrabbi, hosszabb találkozás is :) minden reggel jó reggelt üzi, esténként pedig 4-5 órákat beszélünk (irogatunk), néha napközben egy-egy szeretlek sms. Sosem marad ki egyetlen egy nap sem, hogy ne beszélnénk.

Nekem nagyon kevés lenne az a kommunikáció, ami köztetek zajlik.

22L, 25F

2016. máj. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!