Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, nektek melyik jön be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, nektek melyik jön be jobban?

Figyelt kérdés
Műköröm/hosszú köröm vagy saját tövig vágott? Hosszu/rövid (kb vállig) érő haj? Barna vagy ombre haj? Illetve mennyire fontosak a kiegészítők? (Pl karkötő, gyűrű stb) Tus vagy szimpla szempillaspiral?
2016. júl. 27. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Saját köröm, rendesen levágva, hosszú és nem festett haj, kiegészítő mindegy, csak ne valami ízléstelen legyen, smink, meg szempillaspirál, meg hasonlók inkább ne.
2016. júl. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyunk a barátnőid... Minket ezzel ne terhelj.


23/F

2016. júl. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Érdekelhet egyetlen férfit is ilyen szinten a dolog? Nézik az összképet a megjelenést. Van akinek ez áll jól van akinek az. Baromira igaz, hogy mindent viselni kell tudni.


Btw a hosszú műköröm és a tövig rágott saját közt is van 10 féle átmenet éppen. De pl. van akinek jól áll a piros körömlakk mert olyan típus akinek a személyiségéhez, öltözködéséhez illik, van akin helyből hülyén néz ki, de ez csak egy példa.

2016. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

saját rövid köröm valami kis körömlakkal, vállig vagy mellig érő haj, inkább szőke ( :D )

Egy két finomabb kiegészítő jól mutat, de ne legyen túl csicsás, meg hivalkodó. És szempillaspirál.

2016. júl. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Noren1989 ***** válasza:

Nekem pl se a tövig vágott, se a műköröm nem tetszik.

Egy normál méretű, ápolt köröm tökéletes.

Haj: teljesen mindegy, ha jól áll a lánynak, nyert ügye van. A barna v ombrés ugyanide tartozik.


Kieégszítők: irreleváns, ami nem akadályozza, meg engem se, hogy vele legyek, az jöhet.


Tus, vagy szempillaspirál: bármelyik tetszik, erősen egyénfüggő, hogy mi áll jól az adott leányzónak.


26/F

2016. júl. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
45%

A normál átmenet. Hajból meg nem is tudom hogy írjam körbe a SIMS2-ben volt egy frizura ami nagyon tetszett.


Mi a jó rák az ombre? Shrek-haj, vagy mi?

2016. júl. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez most tényleg a felnőtt párkapcsolatokban van? Kb. 12 éves szint, vagy még az alatti ilyen hülyeségeket kérdezni.

Nem hinném, hogy van pasi, aki ezt nézi, és az egyebek - belső dolgok - nem érdeklik. Ha egy hülye pi..csa vagy, tök mindegy, milyen a körmöd meg a hajad, és hogy pingálod ki a szemed. A kérdés alapján meg az vagy.

2016. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Noren1989 ***** válasza:
Az ombrés az az, aminek a vége színátmenetes (?) és úgy néz ki, mintha túlszárították volna.
2016. júl. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja, az a színátmenetes. Csoda, hogy férfi létedre ismered ezt a jelentését az ombre szónak. Az én párom a haverjait hívja ombrénak (hombre).
2016. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedves 7es, kepzeld nem vagyok az, csak erdekel masok velemenye, mivel idaig a ket exem kozul barmelyiket kerdezgettem kapcsolat alatt "mindenhogy tetszel" na es ezert kerdezek mast, aki nem ismer hanem csak ugy atlagosan melyik jon be jobban az erdekel. Tobbieknek koszonom!!! Es nyilvan tudom hogy a belso fontosabb stb..
2016. júl. 27. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!