Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit gondoltok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés
Nem jár bulizni, nincs káros szenvedélye, ezek helyett inkább az elektronikai dolgok érdeklik, és az autójára költi a "szórakozásra fordítható" pénzét.
2016. júl. 27. 16:00
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szimpatikus!


23/F

2016. júl. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
60%
"Különleges vagyok, pasik, küldjetek 600 privátot, figyelemre vágyok. Mondtam már, hogy különleges vagyok, és más, mint a többi lány?" :D
2016. júl. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Milyen autó?
2016. júl. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Nem házassági ajánlatokat várok, hanem véleményt.

Mert nem az a tipikus kidobom mindenemet, amit lehet, rázom a s.ggem, és minden második buliban részegen, beszívva kínálgatom magam típusú lány vagyok.

2016. júl. 27. 16:23
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszélek :D Azt hiszed, jobb vagy, mint mások, csak azért, mert más a hobbid :D
2016. júl. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
nagyon különleges vagy, ó istenem, egy nő aki szereti a kocsikat és még vesz is illatos fenyőfát a visszapillantóra! Nem, nem vagy különleges, nem vagy több mint más, ha tetszik ha nem.
2016. júl. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Még mindig NEM az a kérdésem hogy különleges vagyok-e, de majd ha meglett magyar érettségitek, gyertek vissza újraértelmezni..
2016. júl. 27. 16:39
 8/23 anonim ***** válasza:
59%
Hát ha úgy nézel ki mint Megan Fox felőlem szélerőművet is tervezhetsz.
2016. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Milyen autó és mi van benne?
2016. júl. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem ez eddig semmi extra. Ez lehet pozitív dolog is meg negatív dolog is, attól függően, hogy amúgy milyen ember vagy. Mert a leírásból pont azok a dolgok nem derülnek ki amit egy férfi igazán figyelembe vesz.

Kivéve ha kocsik a pasi hobbija is, és ez végett ismerkedtek össze, mert ebben az esetben te vagy a jack pot, főleg ha minden más is klappol.

2016. júl. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!