Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Van barátom" szöveg. Lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Van barátom" szöveg. Lányok, ti ezt szoktátok ilyenkor is mondani? (részletek lentebb. )

Figyelt kérdés

Ha igazából nincsen barátotok, de...


- Ha nem jön be a pasi, akkor ezzel az indokkal próbáljátok meg lepattintani...


vagy


- Ha többnyileg bejön a pasi, de kíváncsiak vagytok rá, hogy ennyitől megtántorodik-e.



2016. júl. 27. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Nem. 1, ha nem jön be nyíltan el szoktam küldeni.

2, ha azt mondom hogy nincs de teper, akkor honnan tudjam, hogy mellettem nem csinálná-e ezt ugyanezt egy másik csajért?


20N

2016. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

Örök Joker duma :D


Mint amikor az idősek sunnyognak "öreg vagyok én má ehhez" meg ilyenek.

2016. júl. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
82%

1-es csinálja jól, mond meg, nem kell a mellébeszélés.

Engem is már ráztak le úgy, hogy "van barátom" pedig tudtam, hogy nem volt pedig sokkal jobb, ha megmondja őszintén mit gondol.

2016. júl. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első verzióhoz csakis és kizárólag akkor folyamodtam, ha olyan férfival akadtam össze, aki másból (pl. "Bocs, nem vagy az esetem.") nem értett. Igen, ilyen is van, nekem legalábbis volt szerencsém.

A második verzió... bevallom, nekem idáig eszembe se jutott, mielőtt el nem olvastam volna ezt a kérdést. Nem tudom, mi értelme van vagy mire jó ez.

2016. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem. Igaz, ilyen eset még nem nagyon fordult elő velem. (mármint, hogy nem volt barátom)
2016. júl. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Bevallom, hogy én a jelenlegi barátomat is ezzel a szöveggel koptattam le, de mentségemre szóljon hogy akkor még csak csitri 16 éves voltam. 20 évesen összejöttünk. Ő volt az egyetlen egyébként, akinek ezt mondtam. Azóta is mély bűntudatom van.
2016. júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ha valaki nem jön be, megmondom, hogy nem fog kettőnk közt működni a dolog. Tesztelgetni meg nem szoktam, azt hülyeségnek tartom.
2016. júl. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam még sose hogy van barátom amikor nem volt.

Amikor nem jött be valaki akkor próbáltam mondani neki hogy szerintem nem illünk össze meg ilyenek.

A második teljes hülyeség, azt nem csináltam és nem is csinálnám sose.

2016. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet az, hogy én egyenes ember vagyok, szóval ha azt mondom, hogy nem, akkor az nemet is jelent. Tesztelgetni úgy szoktam, hogy olyan témákban kérdezem a véleményét, amikben fontos számomra, hogy hasonlóan gondolkodjunk, pl állattartás, házasság-gyerekvállalás, drogok. Nyilván nem jövök össze olyannal, akivel máshogy tervezzük a jövőt. Hülyíteni viszont senkit nem hülyítenék.


Általában ha nem jön be a pasi, megmondom neki, hogy nem jön be. Ha azt mondom valakinek, hogy van barátom, az 3 dolgot jelenthet:

- Van barátom.

- Nincs barátom, de már komolyabban ismerkedek valakivel/szeretek valakit, így senki más nem jöhet szóba, mert kb foglaltnak tekintem magam. Valljuk be, a "van barátom" praktikusabb, mert rövidebb, de ugyanaz az értelme: se ő, se más nem kell. Csak így nem kell végighallgatnia a 10 perces magyarázatot.

- Már próbálkoztam a "nem vagy az esetem" és hasonló szövegekkel, de a pasi nem érti meg, hogy nem érdekel. Ilyen esetben, ha a "van barátom" se jön be, akkor előjön a bunkó énem.

2016. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én ezt a "van barátom" szöveget még soha nem mondtam senkinek, mert nem is volt még soha barátom. Szóval nem fogok ilyeneket hazudozni csak azért, hogy lekoptassam. Maximum annyit mondtam egyszer, hogy éppen kialakulóban van valami egy sráccal, ezért ne haragudjon, de nem lehet. Mondjuk akkor tényleg chatelgettem is egy fiúval éppen. Ezen kívül én egyébként úgy szoktam, hogy elkezdek beszélgetni az adott fiúval még akkor is, ha alapvetően nem jön be, megpróbálom, hátha egy kis idő után kialakul valami, aztán ha nem (eddig mindig így jártam), akkor megmondom neki, ennyi.

Tesztelgetni meg én se szoktam senkit, az h*lyeség és nem is érezném fairnek egyébként.

20/L

2016. júl. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!