Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én is vágjak vissza vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én is vágjak vissza vagy inkább úgy csináljak mintha nem is érdekelne?

Figyelt kérdés
2 hete kiderült, hogy a pasim megcsalt így szakítottam vele. Közbe meg ő hord el engem mindenkinek, hogy én miket csináltam, össze vissza hazudozik rólam mindenkinek. Ma is elment a testvére mellettem és vissza se köszönt. Az én barátaimnak is hazugságokat mondott, hogy én miket mondtam rájuk, teljesen megutáltat mindenkivel. Egy kis városban lakunk és szerintem már a fél város rólam beszél.

2016. júl. 28. 15:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Vannak barátaid, akiknek elmond mindennek és ők ezért megutálnak, akkor nem voltak barátok, ha tényleg hazugságok. Barátok annyira ismerik egymást, hogy bármit nem hisznek el. Egy példa. A barátaim között azt terjesztené valaki, hogy egy rendes, becsületes ember vagyok, minden barátom kiröhögné.
2016. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A barátaim tudják, hogy nem igaz, csak ezaz idegesítő, hogy még nekik is hazudozik rólam. Csak már lassan utcára se merek kimenni miatta
2016. júl. 28. 16:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne vagj vissza ez az o szegénységi bizonyítványa. Kit erdekel mas mit gondol? Lepj tovabb legy boldog!
2016. júl. 28. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne menj bele ebbe a játékba!


1. Megcsalt.

2. Nem volt képes a tettéért vállalni a felelősséget.

3. Nem kért bocsánatot, nem bánta meg.

4. Képtelen méltósággal viselni, hogy kidobtad.

5. Tehetetlenségében gyermeteg módon próbált besározni.

6. Zaklatta a TE barátaidat, hazudott nekik.


Szánalmas, gyönge, rosszindulatú, sértődött, gyermeteg lelkű ember akit nagyobb veszteség ért, mint Téged. Tanulja feldolgozni... sajnos még az alapoknál tart. Sok idő fog eltelni, mire férfivá érik. Ez az idő, majd téged igazol, a pletykák elröppennek. Az, hogy a családjának mit mond igazaágtalan és fájdalmas, de egyrészt nem tudsz ellene tenni, másrészt már nem számít. Legkésőbb akkor kinyílik a szemük, amikor a sokadik nője hagyja majd el és ő mindig feddhetetlennek igyekszik beállítani magát. Ezalatt te már férjes asszony leszek, ő pedig csak egy szerencsétlen balfék aki mellől mindenki lelép. Te talán elhagyod a városodat és máshová költözöl a férjeddel, míg ő talán otthon lakik 50 évesen is a szüleivel.

2016. júl. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!