Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Te összejönnél olyannal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te összejönnél olyannal akinél nincs benti wc, gáz (tehát fával van fűtés télen), a fürdő 30 éves és romokban, és a falak dohosak. Szóval ez számítana?

Figyelt kérdés
2016. júl. 29. 19:54
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
(Nem rólam van szó, csak egyik ismerősömnél ez a helyzet, de "királynőt" akar magának közben igényesség semmi...)
2016. júl. 29. 19:55
 2/26 anonim ***** válasza:
Attól függ. Ha azért, mert nincs pénze (és nem azért nincs pénze, mert lusta dolgozni), akkor nem zavarna. Ha lenne pénze normálisabb helyen lakni, csak ennyire igénytelen, akkor zavarna.
2016. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy faval tuzel egy dolog. De az hogy nincs mosdo es a furdo is kifogasolhato mar nagyobb baj. En hosszutavon nem tudnek ott elni .. Szoval igen szamitna.
2016. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
48%
Attól hogy épp csóró, még lehet olyan aki nekem bejön. Nekem nem a dohos falon múlik.
2016. júl. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy is számítana! A doh meg a penész különösen izgat, úgy tudom nem ártalmas az egészségre.
2016. júl. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Az ő dolga, nem tudom, milyen ember, tervez-e felújítást csak nincs elég tartaléka, vagy jó így neki, amíg él. Oda biztos nem költöznék, az én lakásom kicsi, de jobb állapotban van.
2016. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Mikor kicsi voltam, a szüleimmel egy régi vasutas társasház egyik lakásában éltünk, a falak vizesek és penészesek voltak, én bronchitises lettem, az orvosok azt mondták, hogy ott nem maradhatunk, költözni kellett az egészségem miatt. Mikor én lakást vásároltam, nekem is szempont volt, hogy vizes, dohos, penészes lakást semmi esetre se, inkább fizettem többet és vettem fel valamennyi hitelt (nem kellett sok), de az egészségem fontos annyira, hogy ne filléreskedjem el a lakóhelyemet.
2016. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%

Nem!

Gondolj bele, nincs rendes wc, nem tud normálisan fürdeni, a ruhák átveszik a dohos szagokat.

Nagyon igényes pasi lehet.

Az egy dolog, hogy nincs sok pénze, de hogy képes megelégedni ilyen körülményekkel, az igenis gáz. Hol lakik? A szőlőskertekben egy présházban? Mifelénk ilyen környéken vannak hasonló "hétvégi házak". Sokan kiköltöznek, mert jobb mint a hajléktalanság. De arra a környékre nappal se mennék, nem hogy este ott lenni.

2016. júl. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Dehogy is. A fatüzeléssel semmi gond, nálunk a gáz mellett van vegyestüzelésű kazán is a pincében. De hogy dohosak a falak, amikor 3-4 ezerből lehet csinálni egy higiéniai meszelést, csiszolást stb. Utálom, ha egy fürdőszoba igénytelen, elhanyagolt. Nálam olyan a tisztaság, hogy mezítlábasan lehet közlekedni a fürdőben, WC-ben is.
2016. júl. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!