Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már ugy hogy 10- 15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ugy hogy 10- 15 évvel fiatalabbnak kellene lennetek? Mert az a korosztály közelebb áll hozzátok mint a sajátotok.

Figyelt kérdés
2016. júl. 30. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem. Nem csak az életkorom nőtt. Felnőttem én is közben. Ilyet szerintem az érez, akinek a személyisége nem fejlődik, csak az életkora nő. Elakadások vannak az életben, de dolgozni kell rajta. Aki 30 az nem 20, akárhogy is érzi magát közben. Annyi, amennyi. Azt kell méltósággal és önbizalommal viselni!
2016. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én inkább idősebb lennék 15 évvel. 23/F
2016. júl. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ezt érzem, de nem azért, mert a korosztály közelebb áll hozzám, hanem mert sokkal több lehetőségem lenne.
2016. júl. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A hideg kiráz, ha belegondolok milyen egy felszínes élete van a 10-15 évvel fiatalabbaknak. Én nőkre vadásztam 20 évesen, nem pokémonokra, elég volt pár feles, esetleg néha egy kis fű, nem kellett divatból minden vegyipari hulladékot beszednem, hogy valakinek tűnjek.
2016. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
Nem sokat tudnék kezdeni alsótagozatos általános iskolásokkal..
2016. júl. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Érett vagyok,a személyiségem is fejlődött:).Azért a fiatalabbak közt is vannak érettebbek.
2016. júl. 30. 19:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is inkább a plusz 10 kellene, kb. abban a korosztályban lenne a helyem. 25F
2016. júl. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!