Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni külföldie...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni külföldiekkel/van illyen chat/chatszoba?

Figyelt kérdés
Nem randizás miatt, szimplán ismerkedés miatt kérdezem.

2016. júl. 31. 06:08
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Hahó!

Szerinted a FB mire való?

2016. júl. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

1es: meglevő ismerősökkel való kapcsolattartasra.


Ajánlom a nyelvtanulós oldalakat, ott sok fiatal van es nincs nyomás, hogy feltétlenül csajozni/pasizni akar mindenki. Pl italki.com

2016. júl. 31. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

#2-es:

Arra is jó, amit a kérdező akar, csak a külföldi FB ismerkedős csoportokat célozza meg.

2016. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
interpals.net
2016. júl. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én rengeteg ismerőst szereztem xbox-ról (pls ne vevessetek meg érte,fiatal vagyok :)),akik aztàn bejelöltek face-en is, ès ott tartjuk a kapcsolatot a mai napig.. ha jó vagy valamiben akkor sokan akarnak a barátod lenni ;) De vannak ismerőseim youtube-ról,instáról (bekövetett képe/videója alá írok valami kommentet, ami ha másoknak tetszik,írnak választ,stb.. persze ezba ritkább,a yt a dedósok színhelye,de azért bele lehet futni néhàny értelmes emberbe is).
2016. júl. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!