Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van valahol a neten külön...

Van valahol a neten külön programozóknak, infósoknak chatszoba? Ismertek ilyet? (szívesen ismerkednék)

Figyelt kérdés

Mostanában nem nagyon tudok aludni, este se, de később se, csak pár órákat. Ilyenkor viszont unatkozom, és hiányzik, hogy valakivel megbeszélhessem az infós feladataimat, vagy csak úgy általában a témáról. A hálózati dolgoktól és a konfigoktól leszámítva bármi.....


Ismertek erre online társalgási területet, ahol ideiglenesen ellehetnék, amíg el tudok aludni?



2014. jún. 17. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem épp chat és nem tudom vannak e éjjeli baglyok de az IT Café fórum-ot nézd meg.
2014. jún. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Fórum az nem tudom mennyire lenne jó :S, mert a fórumüzeneteket nem olvassák olyan gyakran, még a chat az pont jól jönne, mert realtime-ban megy minden, nem kell olyan sokat várni mindig arra, hogy visszaírjanak, meg én sem késem le a válaszolást.
2014. jún. 17. 22:23
 3/13 anonim ***** válasza:
"hálózati dolgoktól és a konfigoktól leszámítva bármi..... " pont a végzettségem ellenzed
2014. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tyűha, mintha személyesen engem szólítottál volna meg ;)

Info szakos vagyok, épp vizsgaidőszakban vagyok ugyan, de ha gondolod írhatsz. Amúgy a szakmám is IT-s, szóval valószínűleg nem lesz kínai amikről beszélni akarsz :)

De ha valaki tud egy jó kis IT-s közösséget, oldalt, fórumot, szóljon róla, nem fogunk megharagudni.


22N

2014. jún. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

De ha itt van valaki, az is jelentkezzen nyugodtan ;)


Fiú, lány, nő, férfi, bárki, aki konyít az informatikához, és lenne témája velem. ;)

Annyi, hogy vérprofi azért nem vagyok, de kis alapműveltségem a dolgokhoz azért talán van. :P

2014. jún. 17. 22:25
 6/13 anonim ***** válasza:
"hálózati dolgoktól és a konfigoktól leszámítva bármi..... " pedig ez egy igazán "szaftos" terület, ha eligazodik benne az ember fia, avagy lánya ;)
2014. jún. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
teli van finomabbnál finomabb protokollokkal és társaival :D
2014. jún. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
ige, igen, ahogy mondod, nekem is ezt a területet öleli körbe a végzettségem, bár most az egyetem tanulmányaim se mellőzik a témát ;)
2014. jún. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
C#-ot valaki éjfél után? :D
2014. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

"hálózati dolgoktól és a konfigoktól leszámítva bármi..... " pont a végzettségem ellenzed


Elnézést, mindenkitől, aki ebben a témában van benne, de én sajnos tényleg ezekben vagyok benne legkevésbé. A hálózatos-fóbiám lehet, hogy részben röggzöttség, ugyanis nekünk nagyon sokáig nem volt internet, amikor meg már mindenki másnak volt..... értitek, ez nekem olyasmi volt, ami épp hogy nekem nem volt, de mindenki már erről beszélt.


Úgyhogy tényleg sajnálom, de én már meglátok egy Java kódot, vagy egy PHP-t, esetleg egy szerverhálózatnak a tervrajzát.... na akkor aztán köpni nyelni már nem tudok.... kis túlzással, de kb. így van

2014. jún. 17. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!