Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37éves vagyok, és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37éves vagyok, és nincs Jogsim! Ez nagy hátrány csajozásnál?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 07:53
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
0%
Nem hátrány, ha van egy BMW-d. Majd vezet a csaj vagy a sofőröd.
2016. júl. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Ennyi idősen a nők azt is elvárják, hogy autód legyen, nemhogy még jogsid.
2016. júl. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem hátrány. Mondjuk én magamból indultam ki. Nem ez alapján válogatok a pasik közül,hogy kinek van jogsija és kinek nincs.
2016. júl. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
96%

Nem

Nekem van kocsim is szal legalabb nem szol bele a vezetesbe :-) es nem akarja vezetni a kocsim :-P

2016. júl. 31. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Ugyan #4-es, egy csomó lánynak sincs jogsija, mégis folyton beleszól a vezetésbe, miért lennének a férfiak különbek ;)
2016. júl. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem előny.
2016. júl. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,nyugi nem pontozok le senkit.Mindenkinek van egy teóriaja,és ezt tiszteletben tartom.
2016. júl. 31. 08:24
 8/29 anonim ***** válasza:

Nem az autó hiány a gond, hanem az hogy az életben rengeteg dolognál praktikus ha van az embernek jogsija még ha autója nem is.

Kizáró ok nem lenne, de tuti rábeszélnélek hogy csináld meg a jogsit, bármikor jól jöhet :)

2016. júl. 31. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
92%

Ezt csak te tudhatod.

Ha olxan nőkkel akarsz randizni, ahol ez számít, akkor igen hátrany. Akiknél meg nem számít, náluk nem hátrány.

2016. júl. 31. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
És ha Anyagi dolgok miatt nem sikerült megszereznem?Ugyanis már a forgalomban vezettem,de nem tudtam tovább finanszírozni,megszünt a munkahelyem,és így buktam az egészet.
2016. júl. 31. 08:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!