Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 37éves vagyok, és nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

37éves vagyok, és nincs Jogsim! Ez nagy hátrány csajozásnál?

Figyelt kérdés
2016. júl. 31. 07:53
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nekem a jogsi hiánya önmagában nem gáz. Az, ha esetleg azért nincs, mert 37 évesen nincs biztos egzisztenciája, az már gáz lenne. Mondom ezt jó keresettel rendelkező huszonéves nőnél. Az számomra is visszatetsző lenne, ha egy anyjával élő műkörmös csaj picsogna emiatt.
2016. júl. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Péter: válaszolva a kérdésedre, egzisztenciát 37 éves korára nem csak az tud építeni, akinek hátszele van.


Nekem sem volt, ma mérnök vagyok, de persze igaz, ehhez tanulni kell sokat. De van ismerősöm akinek szintén nem volt most fürdőszobákat csinál burkolóként, nem lett milliomos, de jól él belőle, egy jogsi letétele azért nem okozna neki anyagi romlást...



Értem én, hogy mindenki hibás, és aki többre vitte mint te, az mindenki a szerencséjének, vagy anyuapunak köszönheti, de hidd el, tévúton jársz.


A jogsi itt a legkisebb gond, az egzisztencia sem feltétlen a legnagyobb, inkább az, hogy megkeseredett, másokra irigy személyiségjegyeket vonultatsz fel.

2016. júl. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
22/22! Máris elárultad magad.Bizony bizony sokaknak igen erős hátszél segít a boldogulásban.Na de jobb és könnyebb is így pálcát törni a többi felett.Ennyi.
2016. júl. 31. 11:09
 24/29 anonim ***** válasza:

ha beleszólna a pasi h hogyan vezetek ott raknám ki az ut szélére :D

de ezt ált előre közlöm mindegyikkel

eddig nem volt gond:D

2016. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Kérdező: mi a rossebbel árultam el magam? Hogy mérnök vagyok? Az nem hátszél, hanem komoly energia, erőfeszítés bakker... Én tanultam a munkahelyemen, amíg te élvezted, ha éppen nincs meló. Ha ezt hátszélnek hívod, hát további kellemes dagonyázást az önsajnálatban.
2016. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Én is mindig azt hittem hogy akinek jól megy az támogatott vagy egyszerűen így született -na jó, csak 19 éves koromig 😄
2016. szept. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül.
2018. ápr. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
Írta egy felhasználó:'kirakná ott az út szélére'bizonyára egy L írta ezt a válasz a kérdésre.ffiként mondom ezt:Megállhat az út szélén, de akkor az autó sem fog tovább menni, olyan gyorsasággal,lendülettel kapnám ki a slusszkulcsot a kormány alól, hogy ideje sem lesz majd reagálni azt hiszem azzal a gyorsasággal kapom el a slusszkulcsot, és azzal szállnénk ki és....Mindegy, ha velem ilyet tenne az illető hölgy, vagy akárki az számomra meghalt többé látni sem akarom többet be men engedném a házamba, azt sem engedném, hogy a buszon/ vonaton mellém üljön majd azt mondom:Bocsi,de foglalom ezt a helyet. Mindenesetre lejegyezném a kocsi rendszámát, típusát onnantól tudni fogom majd, hogy az volt az a kocsi csak meg ne lássam azt a kocsit mert akkor....Többet abba a kocsiba biztos nem ülnék be még ha már nem ő vezeti akkor sem, mert pont arra a személyre emlékeztetne engem, aki kirakott az út szélén egy tartózkodásra alkalmatlan helyen. Valószínű egyszer hazatalálnák, csak akkor azt a kocsit ne lássam meg mert...
2018. ápr. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Ja bocsika: Előző voltam. Szívem szerint megköszönném, ha én a kérdező helyében lennék azt, aki azt válaszolta:('Én rávennélek arra, hogy tedd le a jogsit') sajna ezt egészségi állapotom miatt ez számomra elérhetetlen dolog. Ez számomra is visszatetszést váltana ki, ha a csajnak lenne jogsija nekem meg kuss lenne a nevem. Ne szóljak bele a vezetésbe?. Már csak azértis mondanám, ha nem jól csinál valamit. Próbáljon csak meg kiszállítani/kirakni!!..Velem egy sem beszélne így, hogy('kuss').főleg, ha közös kocsiról van szó én is fizetem az üzemanyagot egyebeket, karbantartást/javítási költségeket. Azt nagyon jól teszi, ha félreáll így nem lesz baleset és nyugodtan tudunk beszélni a dolgok állásáró. Mindegy mindenesetre nekem ez így nagyon rosszul jönne ki a dolog egy krumpliszsáknak érezném magamat a kocsiban, na meg nem egyenlő partnernek amolyan néni/kisfiú komplexusom lenne ettől a helyzettől. Mindenesetre rosszul érezném magam, ha eg pl 18 vagy 21 éves csaj hordaná a hátsómat, vagy akármelyik. Ez számomra olyan nem is tudom pfffffffú...! Ezt senki ne vegye magára, akinek nem inge. Amúgy most 32 éves vagyok. Van utazási kedvezményem, úgyhogy remekül megvagyok a buszközlekedéssel is. Tehát hála istennek nem vagyok rászorulva arra, hogy kocsival hordják a hátsómat. Más az, ha pl hétvégén elmegyünk valamerre apu elvisz minket.

Ezek inkább hétvégére vagy nyári szünetre vagy leállásra tartogatott opciók. Visszatérve az egészségi állapotomra: Azt most inkább nem ragoznám ha nem baj.

2018. ápr. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!