Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Voltatok már szűz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Voltatok már szűz pasival? Bevallotta-e a srác, hogy ő szűz és azt hogyan, milyen formában közölte? És így is jó volt a szex? Ha nem vallotta be, de jó volt vele a szex utólag kiderült, hogy ő mégis szűz volt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 27. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Voltam (azt hiszem). Nem vallotta be, nem mondott semmit (igazából szóba sem került), de egyértelműen látszott rajta, hogy az.

Nem lett amúgy semmi, pedig kétszer próbálkoztunk. Első alkalmommal már csók közben elment, másodszor meg fel sem állt neki. :)

2010. nov. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
azt hoogy nem állt fel neki?xd
2010. nov. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
CSÓK KÖZBEN?:O
2010. nov. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát próbálkoztunk, de nem akart működni. És igen, csók közben. Van ilyen. :)
2010. nov. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezért gondolom, hogy szűz volt még.

Kérdező, ne haragudj, hogy elárasztottam a kérdésed.

2010. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, még jöhetnek :)

15:54-es no problem :)

2010. nov. 27. 16:23
 7/8 napsiiii válasza:

Igen volt már szűz pasim :D:D és elmondta hogy az.

én jobban élveztem vele mint olyannal aki már nem az..és nem ment el 2perc múlva.. :D

miért tetted fel ezt a kérdést..mármint ha nembaj hogy megkérdezem..neked is az a pasid?

2010. nov. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Napsiiii nem baj, h megkérdezted. Azért tettem fel a kérdést, mert eljátszottam a gondolattal milyen lehet egy szüzzel. hm... ha nem lesz párom, talán egyszer kipróbálom vkivel (aki nem tudom ki lesz :D)Ezen kívül meg kíváncsi voltam azok véleményére, akik ezt megtapasztalták.


Az én pasim ugyan már nem szűz, de nagyon jó vele minden téren. ;) (Egyébként én vele, ő meg mással vesztette el a szüzességét.)

2010. dec. 1. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!