Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám ezt az érzésemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám ezt az érzésemet leküzdeni? L

Figyelt kérdés

A barátommal jól megvagyunk,viszont a családjaink közt nagyon nagy az anyagi különbség.Mi éppen megélünk a pénzünkből,semmi nem jut ,,szórakozasra" pl: elmenjünk étterembe,wellnessezni,akármi.5éve nyaralni sem voltunk.A barátom apukája gazdag vállalkozó,a legegzotikusabb helyeken járnak,sosem nézik semminek sem az árát,soha nem voltak anyagi gondjaik,ellentétben velünk.Ennek ellenére nem sznobok,emiatt (is) kedvelem őket.VISZONT:

Viszonylag sok helyre járunk,de nem mindig bírja a pénztárcám.Ő persze aranyos,és sokszor fizet is helyettem,ami tényleg jól esik,de a legtöbbször idegesít,hogy ennyire szerencsétlen csoszkó vagyok hozzá képest,és ilyenkor olyan érzésem van hogy kihasználom őt,pedig nekem eszemben sincs.Tudom hogy fura,de akkor is ezt érzem.Ti mit gondoltok?



2016. júl. 31. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem a pénze miatt vagy vele, már pedig azt mondod nem az miatt, akkor nincs probléma.

Ülj le vele és mondd el neki pontosan ugyan ezt, ha még nem tetted meg.

SZerintem ne foglalkozz ezzel. Ha elmentek valahová, tedd pele azt a pénzt, amit te bele tudsz tenni és a többi fizesse ő. Élvezd az életed és használj ki minden lehetőséget. Szép napot! :) 26/f

2016. júl. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Próbálkozom.Köszi! ;)
2016. júl. 31. 17:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Jártam pár éve egy egyetemista lánnyal, én nem keresek rosszul, ő 0 forintot keresett. Innentől 2 lehetőségünk volt, vagy sehova nem megyünk (hiszen a program, a benzin, minden pénzbe kerül), vagy fizetek én.


Mindig én fizettem, nem okozott gondot, ami viszont nagyon jól esett, azok az apróságok voltak részéről. Például egyszer megebédeltünk valahol, majd kicsit arrébb találtunk egy rétesezőt, és meghívott a kedvenc meggyes rétesemre. Ez nem nagy kiadás, de értékeltem a gesztust, mert tudtam, hogy az a pár száz forint az neki nehezebb pénz, mint nekem 2 főre az ebéd.


Szerintem ilyesmivel lehet kompenzálni, a barátod nem hülye, pontosan tudja, hogy nem állsz úgy, hogy olyan nagy lábon élj, mint ő, de ilyen apróságokkal lehet mutatni, hogy neked is fontos ez a dolog.

2016. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Először is, ne nevezd magad ,,csoszkónak'', mert szólok a pasidnak, hogy fenekeljen el!

Másrészt,örülj neki, mert én már két hete nem voltam wellnesben. Vedd úgy, hogy az élet, vagy a sors, vagy akármi így próbál kárpótolni téged. Ne bándd, hogy ezt dobta a gép.

2016. júl. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mértékkel fogadj el tőle bármit is.Te nem fogod azt gondolni,hogy tartozol neki,ő pedig nem fogja úgy gondolni, birtokolhat téged.
2016. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!