Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám magamban ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám magamban ezt leküzdeni? Teljesen el vagyok keseredve.

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt. Ő 22/F én 21/L. Az a helyzet, hogy ő annyi mindenben jó, míg én szinte nem értek semmihez. :( Nagyon jól tud énekelni, táncolni, elképesztően jól néz ki, nagyon kedves, figyelmes, zongorázik, népszerű, jól beszéli annak az országnak az idegen nyelvét, ahová majd költözni fogunk, még a kártyajátékokban is jó. Én pedig? Táncolni nem tudok, nem vagyok egy partiarc, népszerűnek sem mondanám magam, mindig mindent elrontok, nem beszélem azt az idegen nyelvet, van rajtam felesleg, nem is mondanám magam bomba csajnak.


Teljesen kis bénának érzem magam mellette. Múltkor felhozta, hogy írhatnánk közösen egy zenét (hobbi szinten írok verseket, dalszövegeket, regényeket, stb.), de egyszerűen képtelen voltam rá. Nem jött az ihlet.


Egyáltalán nem vagyok rá irigy, csak fáj ez az egész, hogy mekkora bénaság vagyok. Ő mindig azt mondja, hogy őt ez nem zavarja, és, hogy nagyon szeret, amit el is hiszek, én is nagyon szeretem őt. Csak van bennem ez az érzés, hogy nyilván ő is már gondolhatott arra, hogy mekkora kis béna vagyok hozzá képest.


2016. máj. 23. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha már az elején így állítod be magad, akkor ez is marad a szereped.

Az írásod elején én is elhittem, hogy nem értesz semmihez, és kis béna vagy, közben meg kiderül, hogy írsz verseket, stb. Hát azt sem ír ám mindenki... Nem tudtad?

Csak rajtad áll, hogy mire figyelsz, az értékeidre (mert tuti van még több is), vagy azokra a dolgokra, amikben esetleg a párod jobb. De ha így folytatod tovább, ennek a kapcsolatnak annyi...

2016. máj. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nyugi, idővel lesz komolyabb problémád is! :) Jelenleg van egy rendben lévő kapcsolatod, nem foglal le semmi és kerestél valamit, amin pöröghetsz. Elmúlik.
2016. máj. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!