Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben eltudnám érni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben eltudnám érni hogy valahogy felfigyeljen rám?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit x helyen ahol kb 2-szer volt alkalmunk,de akkor is elég röviden beszélgetni,azóta pedig kizárt bizonyos okokból(a lényeg szempontjából mindegy miért)hogy ott találkozzunk.

Nyilván ha én kicsit sem tetszem neki akkor nem lesz semmi,de azért gondoltam megpróbálhatnám valahogy "felkelteni az érdeklődését",hátha,mert nekem nagyon megtetszett.

Felvettem facebookra jobb híján,egyszer beszéltünk is de akkor én írtam neki,ha személyes találkozóra hívnám annak eléggé randira hívás jellege lenne szerintem...lányként meg azért nem akarom én randira hívni.

Szóval van bármi esélyem hogy így felkeltsem az érdeklődését vagy esélytelen? Ha nem az,akkor hogyan,mit kérdezzek,írjak stb??


2016. júl. 31. 23:23
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja igen,úgy hogy nem szeretnék nagyon nyomulós se lenni...
2016. júl. 31. 23:25
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért érzem mégis hogy amit nem találsz fontosnak az eléggé fontos?
2016. júl. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom,szerintem tényleg nem fontos :D de ha írsz nevet privátban meg hogy merre laksz,akkor leírhatom. Nem hiányzik hogy esetleg valaki olyan ráismerjen a helyzetre. :D
2016. júl. 31. 23:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is egyenlőség van, tőlünk is elvárjátok, hogy vegyük ki a részünket a házimunkából, a gyereknevelésből stb., akkor ti is lépjetek már egyszer végre, ha ismerkedésre kerül a sor. Vagy ilyenkor mégiscsak vannak nemi különbségek? Nem tudom, mit kell ezen ennyit tökölődni, megírod neki, hogy szimpatikus a számodra, szeretnéd őt jobban megismerni, esetleg el is hívhatod valamilyen programra (kiállítás, koncert). Ja, tudom, ez mégse fog menni, kezdeményezzen a férfi, mert az az ő dolga, hátha a szádba repül a sült galamb.
2016. júl. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudtára szeretném adni hogy tetszik nekem,csak valahogy visszafogottabban,de nem azt várom hogy mindenhogy ő kezdeményezzen,csak nincs elég bátorságom ahhoz hogy elhívjam én valahova vagy kerek perec megmondjam neki hogy tetszik nekem(mert az hogy szimpatikus és szeretném megismerni kb ezt jelenti)
2016. aug. 1. 21:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ha mindkettőtök csak arra vár, hogy majd megoldódik a dolog, akkor várhattok a végtelenségig is. Lehet, hogy a srác kicsit félénkebb, és nem mer kezdeményezni, vagy azt hiszi, hogy nem jön be neked, de az is lehet, hogy egyáltalán nem érdekled. Viszont ha te sem lépsz semmit, akkor sosem tudod meg, hogy mi a helyzet, és lehet, hogy elúszik egy lehetőséged. Szerintem ha valami közös programra hívod, abban nincs semmi taszító, és még mindig jobb, mint várni, hogy történjen valami. De ha nagyon gyáva vagy, akkor elég annyit írnod, hogy szimpatikus a számodra, és szeretnéd őt jobban megismerni. Erre azért valamit majd csak reagál az illető.
2016. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Felvettem facebookra jobb híján,egyszer beszéltünk is de akkor én írtam neki,ha személyes találkozóra hívnám annak eléggé randira hívás jellege lenne szerintem."


Igen, az egy elég egyértelmû randira hívás lenne.

És azzal mi a gond?

A kérdés lategóriájából ítélve már felnôtt vagy. A felnôttek között meg nem ciki randizni - sôt, a felnôttség egyik alap ismérve épp az lenne, hogy ha szeretnél valamit, akkor teszel érte, és nem pedig azon aggodalmaskodsz, hogy "jujj de ciki, ha a másik megtudja, hogy szívesen randiznék vele".

Kinôttél már elvileg az általános iskolából..

2016. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#7: Ezt te hiába mondod, aki gyáva, az úgyse fog csinálni semmit, csak várja, hogy majd minden megoldódik magától. Meg hát hiába van állítólag egyenlőség, nagyon sok nő még mindig úgy van az egésszel, hogy kezdeményezzen a férfi, az úgyis a férfiak dolga. Most akkor hogy is van ez az egyenlőségesdi? Ha jó dologról van szó, akkor legyünk egyenlőek, ha meg úgy akarom, akkor mégiscsak vannak nemi különbségek, és az egyik félnek többet kell tennie, mint a másiknak? Ha én férfiként azt mondom, hogy a főzés meg a takarítás a nők dolga, csinálják egyedül, én lennék a szemétláda, de ha a nők nem kezdeményeznek, akkor az rendben van? Őszintén szólva én nem értem az ilyen élhetetlen embereket, felnőttként arra is képtelenek, hogy ráírjanak valakire, ennyire szerencsétlen senki sem lehet. Bezzeg nekünk meg oda kell mennünk a kiszemelthez, vagy írnunk kell neki, vállalnunk kell a bunkó elutasítás kockázatát is, mert hát ugye ez is férfiúi kötelességünk. Ha valaki ennyire élhetetlen, az meg is érdemli a sorsát, a mai világban már semmit nem jelent az, hogy fb-on elhívsz valakit valahová, ennyire egy nő is képes lenne.
2016. aug. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ennyire egy nő is képes lenne."


Azért légy már picit elnézôbb velük.

Elvégre csak nôk.

2016. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!