Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Idegesít, ha egy lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Idegesít, ha egy lány sokszor jár mosdóba?

Figyelt kérdés

Elég könnyen dehitratálódik a bőröm, a bőrgyógyász azt tanácsolta, hogy igyak kicsit többet.

Viszont emiatt 0,5-1 óránként kell pisilnem és néha elég kellemetlen, hogy egy randi alatt 3x is elmegyek wc-re, míg a férfi egyszer se. Ez akkor gáz, ha szabadban vagyunk és rinyálni kezdek, hogy keressünk wc-t és emiatt kerülünk. Kínosan érzem magam ilyenkor.


(Nem szenvedek semmilyen betegségben).


2016. aug. 1. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én sajnos eleve keveset iszok, na de ha el kezdek inni, akkor nem túlzok 15 percenként mennem kell WC-re. És én is elég kellemetlennek érzem, nem hogy egy randin, de egy társaságban is, mikor mindneki ül, beszélget, iszogat én meg egyfolytában mosdóba mászkálok..
2016. aug. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem zavarna különösebben..
2016. aug. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
A kis "húgyos". :D Akkor lenne kellemetlen, ha épp valami izgalmas, komoly, vicces témán beszélgetünk, ha általánosabb, nyugisabb témák vannak, akkor nem gáz.
2016. aug. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak azért lenne probléma, mert én sokáig szarok, és senki kedvéért sem pattanok fel.
2016. aug. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan nem idegesítene, mert nem vagyok idegbeteg típus, egyszerűen csak arra gondolnék, hogy nem élvezi a társaságom, még a budin is jobban érzi magát és meg akar végre szabadulni tőlem. Nem hinném, hogy másodjára találkoznánk, persze lehetne egészségügyi problémákra fogni, csakhogy az utólagos magyarázkodás azt az érzést erősítené bennem, hogy nincs ki lekösse, ideiglenesen jó leszek neki én is. Ezekből a nyögvenyelős, erőltetett ismerkedésekből sosem kerekedik ki egészséges dolog.
2016. aug. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem honapokig huzodo hugyuti problemaim voltak, es ma is ha nem iszok meg napi min. 3 liter vizet, akkor nap vegere azonnal erezni kezdem a kezdodo felfazas jeleit. Szenvedni meg senki kedveert nem vagyok hajlando, ha rakerdez elmondom persze hogy mi bajom volt, de nem kell ebbol problemat csinalni.
2016. aug. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is sokszor hugyozom sajnos főleg ha


- fázom

- aggódom

- félek

- sírok

- meztelenül kell lenni

- hideg vízben fürödtem (thermálban az első mártózásokat fél liter brunya követi a budin)

- teát, kávét, kólát vagy szörpöt ittam

- nem tudok elaludni

2016. aug. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mintha azt kérdeznéd, hogy zavar-e, ha sokszor veszel levegőt vagy gyorsan jár a szíved...
2016. aug. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 RRR ***** válasza:

ugyan már,

dehogy!

2016. aug. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, én is így vagyok, nekem általános a fejfájás, ha nem iszok meg 3-3.5 liter vizet egy nap. Még így is sokat fáj, de rengeteget segít.


Azt látom, hogy a kollégáimat sokkal jobban zavarja, mint a barátomat. Barátom már megszokta, és beleszámolja mindenbe. Ha szexelhetnékje van, akkor is van, hogy megkérdezi, hogy nem akarok-e elmenni wc-re. De ebből még nem lehet következtetni, mert akkor is megkérdezi, ha szärni megy, mert nem szeret sietni azért mert épp nyávogok neki, hogy mennék én is.


Munkatársakat jobban zavarja, mert mindig elmegyek wc-re mielőtt elindulnánk haza, mert arra a 15 perces útra marha fontos nekem, hogy előtte menjek, akkor is ha fél órája voltam. És ez ráadásul mindig akkor jut eszembe, amikor ők már kész vannak rajtam meg még cipő sincs.


Ha valaki ezt randin magára veszi, hát az mondjuk marha gáz szerintem. ENNYIRE ne legyen valaki önbizalomhiányos, mert az 100% alkalmatlan kapcsolatra. Jobb is ha lelép. Bár ilyennel még szerencsére nem találkoztam.

2016. aug. 2. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!