Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, férfiak! Ha valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Ha valami bajotok van, szeretitek ha egy lány, akivel jóban vagytok érdeklődik és segíteni próbál, vagy inkább idegesít, és úgy érzitek, a "nyakatokba liheg"?

Figyelt kérdés
A konkrét háttértörténet az, hogy van egy srác, akivel jóban vagyunk, én szeretném, ha több is lenne. Ő nem olyan régen lépett ki egy kapcsolatból és lassan szeretne haladni, amit tiszteletben tartok. Most viszont kapott egy elég csúnya üzenetet az exétől és eléggé maga alatt van. Szívem szerint keresném, hogy megkérdezzem, hogy érzi magát, de nem akarom "megfojtani". Szerintetek mi lenne a jó döntés?
2014. nov. 30. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen nem kérek.
2014. nov. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, hogy hogy van. Ha látod, hogy fogékony a témára, akkor belemehetsz jobban, ha meg rövidre zárja, akkor inkább hagyd.
2014. nov. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem jól lesne ha az lenne
2014. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ennyi esszel ne irj neki.
2014. nov. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az értelmes válaszokat. Utolsó, szerintem már az a tény, hogy azért jöttél ide, hogy lehülyézz, elég jól megmutatja, hogy ki az unintelligens kettőnk közül.
2014. nov. 30. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!