Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vehetek a saját pénzemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vehetek a saját pénzemből?

Figyelt kérdés
Egy éve élek a barátnőmmel. Mindeketten 150-150ezret keresünk. A kassza úgy müködik, hogy bedobunk 100-100ezret a közösbe, a maradék 50pedig marad zsebpénznek. Én gyüjtögetős fajta vagyok, szeretem felhalmozni a pénzt, aztán majd egyszerre nagy dologra elkölteni. Barátnőm ellenkezőleg, ő sok kis apróságot vesz rendszeresen, nemnagyon tud félretenni. Általába ruhákat vesz magának, meg ilyen női hülyeségeket, pontosan nemtudom de nem is érdekelt soha hogy mire költ. Naszóval én összegyüjtöttem 400ezret, hogy lecseréljem az autómat. Mikor megmondtam neki, hogy autót akarok venni belőle akkor felháborodott, hogy mire kell nekem autó és miért nemjó az ami van. Sokkal értelmesebb lenne ha 400ezret inkább betenném apránként a közös kasszába. Oké, abban igazan van, hogy nem létszükség az autó, de miért ne vehetném meg ha megkerestem az árát? én sose szóltam bele, hogy mire költi a pénzét

2016. aug. 3. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"a maradék 50pedig marad zsebpénznek"

azt veszel belőle amit akarsz!


23F

2016. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
A saját pénzedből azt veszel, amit akarsz, főleg, ha meg is egyeztetek ebben.
2016. aug. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Noren1989 ***** válasza:
100%

Azt veszel, amit akarsz.

Teljes mértékben igazad van. Nem fogsz helyette lakáskasszába manit gyűjtögetni, hogy utána vehessetek "közösen" egy lakást.


26/F

2016. aug. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pfff... majd akkor tedd bele a közös kasszába, ha ő meg beleteszi a másik felét.

Elvégre eddig is így működött.

Ha nektek ez a rendszer bevált, akkor tessék tudomásul venni, hogy ami a tiéd, az a tiéd, és ahhoz neki semmi köze. Ha repülőt hajtogatsz belőle, és kihajigálod az ablakon, akkor se szólhat bele.

Te se mondtad meg eddig, hogy mire költi a saját részét, arról nem tehetsz, hogy elkölti. Egyébként havi 50 ruhákra és cipőkre minden hónapban elég sok.

2016. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Kis élelmes hangyácska. :) Gondolom együtt fogjátok használni az autót, én örültem volna neki.
2016. aug. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Nőként írom, úgy, hogy én se igazán tudok spórolni, hogy gáz a barátnőd. Megegyeztetek, az a te pénzed... Persze úgyis az lesz, hogy ha már van új autó, akkor azt ő is hadd használja... Ha csak a kérdésed nézem, és nem költök hozzá semmi fantáziát, akkor azt mondom, hogy hosszútávon nem illetek össze...

30N

2016. aug. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy feljebb is írták. Megbeszéltétek, hogy a maradék privát pénz, úgyhogy bár elmondhatja a lány a véleményét, a te dolgod, hogy figyelembe veszed.

Hogy inkább adnád bele a közösbe? Hát a nagy lófa­szt, ha ő sem adja bele, ezt hogy gondolta?

Ha a párod azért szól bele, mert meggondolatlanul költöd a pénzed, adósságokat halmoznál fel, vagy máshogy ártanál magadnak vagy mindkettőtöknek az ilyen döntésekkel, akkor teljesen jogos tőle. De ha csak simán beledumál, mert neki nem fontos az autó, akkor kapja be :)

2016. aug. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!