Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sajnos nem jövök be a csajokna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnos nem jövök be a csajoknak, mert nem rövid a hajam és nem hordok napszemüveget és nem járok discoba stb, stb, stb... Mihez kezdjek most? a stílusomon nem szeretnék változtatni és a belsőmön sem.

Figyelt kérdés

vagy várjam meg míg 1 új divat fog előnybe jönni.

vagy mit kellene tennem???

utálok utánozni másokat, utálok úgy járkálni mint mások ugyanolyan haj, ruha, viselkedés, gondolkodás stb,stb,stb.

DE sajnos a mai nőknek ezek jönnek be, van valami megoldás vagy orvoslás erre az állapotra?

19f


2011. aug. 28. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
keress valami rocker csajt, vagy punk-ot.
2011. aug. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 maxitamas válasza:

küldj képet magadról: maxitamas18@freemail.hu


és majd segítek, muszáj hogy lássalak

2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

nem vagyok rokker.

Elhalgatok a kinai operátol egészen a Jacko-ig bármit.

Csak hosszú a hajam ilyen Válig érő és teljesen más vagyok mint a mai velem 1 korú fiúk, sokkal nyugodtabb és sokkal alacsonyabba a rezgésszinttartományom ilyen megalszik a tej a számban vagyok vagy mi.



Vagy lehet, hogy a rocker vagy punk csajoknak nem az a béna parti köcsögös stílus jön be?

2011. aug. 28. 14:00
 4/15 anonim ***** válasza:
Rá se ránts :D
2011. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ezen múlik, hogy most rövid haj, napszemüveg, vagy diszkó. Itt más lehet a probléma gyökere. Nem lehet, hogy a te hozzáállásoddal van a baj? Tegnap beszéltem egy lánnyal, akinek a hosszú hajú férfiak jönnek be. Most akkor hogy is van ez? :D Mit jelent nálad az ugyanolyan gondolkodás? Vagy téged hogy kell elképzelni? Kicsit írd körbe, mert amit eddig írtál az nem volt más, mint kiírtad a benned lévő haragot. :)
2011. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem a "parti köcsögök" az alfahímek, nem ők az alfa és az omega. Ez egy tévhit. Annak a nőnek, akinek fontosabb a külső, mint a belső, az olyan is. Persze először a külsejét vesszük észre a másiknak, de pl. hiába néz ki úgy egy nő, hogy az összes férfi elcsöppen az utcán, ha belül nincs semmi, csak üresség meg káposztalé. Lehet az a baj amit írtál, hogy megalszik a tej a szádban. A nőnek férfi kell, akiben ott van a tűz. Vagy kifogsz egy csajt, aki szintén olyan, hogy megalszik a tej a szájában, de nem biztos, hogy túl izgalmas lesz a kapcsolatotok. :) Lehet ezt hiányolják belőled, a férfias tüzet. Nem kell drasztikusan változtatni magadon, de azt sem mondhatod, hogy te ugyan semmit sem vagy hajlandó változtatni, fogadjon el mindenki olyannak, amilyen vagyok. Ez sajnos nem így működik, néha kompromisszumokat kell kötni, vagy tenni valamit, hogy elérjük a célunkat. Szóval szerintem a nézeteiden, meg ezen az aludttej stíluson kellene változtatni, és biztos lenne eredménye.
2011. aug. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

rövidre fogva:

170 akár hánycenti magas nem tudom passz olyan 70 kg????


A lényeg nem vagyok visszahúzódó egészen odáig........igen egészen odáig amikor 1 lánynak bejövök mint fiú(ez kb 3-4 évenként egyszer szokott előfordulni) és szeretne is valamit tőlem.....ekkor elfog 1 olyan érzés, hogy...........................sajnos nem tudom szavakkal leírni.....

Van amikor egész nap nevetek és kicsattanok és szeretek mindenkit, de sajnos vannak olyan napok amikor világpusztításba kezdenék.Sajnos én nem szoktam így beszélni az személyiségemről így hát kb ennyit tudtam összeírni.

2011. aug. 28. 14:16
 8/15 anonim ***** válasza:
A végén kilyukadunk oda, hogy önértékelési, önbizalomhiány problémák vannak, és nem is a parti köcsögök tehetnek róla, meg azok a lányok, akiknek te nem tetszel. :) Azt az odáig részt kell leküzdeni, az ott egy kerítés, amit át kell lépni. Az ott félelem, valamitől félsz. Csalódástól, elutasítástól? Ezt csak te tudod. Az utolsó mondat meg önértékelés, nem tudsz magadról mit mondani. Ismerd meg magad, szeresd magad, és fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Belül kell megváltoznod, nem kívül, mint írtam a nézeteiden, hozzáállásodon, azon a belső tűzön kell változtatni, és akkor minden másképp lesz körülötted.
2011. aug. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szerinem a hozzáállásod lehet a probléma. Party*öcsögök? :-o A napszemüveget és a rövid hajat nem csak ök viselik. Nyilván minden nönek az IGÉNYES fiúk/férfiak tetszenek. Na már most ha te egy ilyen minden igényes fiút lefikázó, bamba, hosszú, lelappadt hajú gyerek vagy, akkor nem kell meglepödni, hogy nem jön ossze semmi.Egy ápolt férfi haja nem korpás-zsíros, rövid(nem feltétlen kell égnek mereszteni zselével), körme,keze tiszta, foga fehér és nem hiányos vagy sárga, szuvas, arca pedig vagy borotvált vagy fazonra vágott, de semmiképp nem olyan, hogy egy kevés ször göndörödik itt-ott a pattanások rengetegében. A ruha tiszta és méretben stimmelö, nem 6számmal nagyobb, bolyhos fekete, a cipö pedig tiszta. hasonlítsd össze a leírtakat magaddal és lehet meg is lesz a probléma oka.

De amúgy önmagában azzal nincs baj, ha nem szeretsz bulizni. ismerkedj neten és aztán lehet menni szórakozni sok helyre. mozi, színház, bowling, gokart, strand...

2011. aug. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Félreértés ne essék ápolt vagyok, de azt mondjátok, hogy ha változtatok a gondolkodásomon és a belsőmön akkor én olyan lenék mint a többi, lennének barátaim és barátnőim, ismernének és végre nem félnének tőlem?

Ilyen sokat jelentene ha változnék?.......

2011. aug. 28. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!