Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találjam meg az igazit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Paris Jaden kérdése:

Hogyan találjam meg az igazit?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, sosem leszek boldog, mert senkinek sem kellek. Nem értem, hogy mi bajuk az embereknek velem, mert szép, csinos, okos, intelligens nő vagyok, aki bármit megtenne bárkiért.

Szerénységemnek köszönhetően sosem dicsekszem azzal, hogy világ életemben kitűnő tanuló voltam, így végeztem el az általános- és középiskolát + az egyetemet is.

És nincsenek nagy elvárásaim sem a férfiak felé, ugyanis csak olyan apróságokat várnék, mint amit minden nő. Tudjon főzni, takarítani, kényeztessen, mindig adjon pénzt, ha az enyém elfogy, szeressen és az ágyban is legyen egy adonisz.

Ha elmegyek a barátnőimmel valahová, ne kérje számon azt, hogy hová megyek, kikkel és mikor. Hagyja meg a szabadságomat. Ne utasítgasson, ne főnökösködjön felettem, ne akarjon uralni.

Szerintem ezek mindennapi, átlagos figyelmességek, amik igazán betarthatóak lennének, mégsem találok egyetlen egy értelmes lényt sem ezen a bolygón.

Miért?


2016. aug. 3. 20:11
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Nah látom ez nehezebben fog menni mint a wartburg kombink eladása ami 15 évig a trágyában állt a disznók közt, de ne félj azt is megvették...
2016. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy ez nehezebben fog menni? :O Miért menne nehezen?
2016. aug. 3. 20:36
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

Egy pillanatig nem tudtam eldönteni, hogy ez valami troll kérdés, vagy tényleg komolyan gondolja a kérdező :D


Miért gondolod hogy senkinek sem kellenél?


"nincsenek nagy elvárásaim " "apróságokat" = "Tudjon főzni, takarítani, kényeztessen, mindig adjon pénzt, ha az enyém elfogy, szeressen és az ágyban is legyen egy adonisz."


Egyáltalán létezik ilyen lény? (lény talán az igen, nem férfi)


Így ne csodálkozz ha nem találsz senkit, ha nem létező férfiakra írsz ki pályázatot.

2016. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen is, hogy léteznek ilyen férfiak!!!
2016. aug. 3. 20:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Melyik bolygón?
2016. aug. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MolotovPunk ***** válasza:
100%

nincsenek nagy elvárásaim " "apróságokat" = "Tudjon főzni, takarítani, kényeztessen, mindig adjon pénzt, ha az enyém elfogy, szeressen és az ágyban is legyen egy adonisz."


Ezek pont,hogy túl nagy elvárások manapság egy férfitől.Mellesleg attól,hogy főiskolát/egyetemet végeztél még meg tanulhattál volna főzni igazán,vagy megtanulhatnál legalább.Nem bántásból írom ezt,csak jó lenne ha leszállnál a fellegekből végre a földre...

Normális férfit,aki tenne is érted és szeretni is akár,azt igazán jó kajával lehet megfogni.

(Lehet,hogy elavult dolog,de felénk az a szokás,hogy általában a nő főz.)

Ruha mosás nem feltétlenül a nő dolga,mert gatyámat én is kitudom mosni.

2016. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
trollllll
2016. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
83%

"Paris Jaden nevű felhasználó kérdése:


Ti szívesen járnátok ilyen feltételek mellett egy lánnyal?

1. Nem tud főzni.

2. Minden héten jár fodrászhoz.

3. Semmi olyan munkát nem végez, amely kosszal jár.

4. Naponta 2-szer szeretkezni-e kell.

5. Utálja a gyerekeket.

6. Sok fiúval volt már.

7. Egy szexistennő.


Ezen kívül kedves, aranyos, de sokszor goromba, de fontos neki, hogy szeressék és a fiú ne legyen féltékeny, ha más srácokkal is van együtt, hisz ez az élet rendje."



És még ezekután van pofád azt írni hogy nem találsz "egyetlen egy értelmes lényt sem ezen a bolygón."


Igazi ostoba piccs vagy!!!!!!!! Akit sose senki még a háta közepére sem kíván!!!!!!!!!!!

2016. aug. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!