Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért tiltott le a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért tiltott le a pasi akivel randiztam? Lent

Figyelt kérdés

Nem voltunk sokáig együtt, csak pár randink volt, távkapcsolat is lett volna, és amúgy is úgy éreztük mindketten, max barátok lehetünk, extrákkal, de ebbe meg én nem akartam belemenni. Ez volt két hónapja. Az elején még párszor beszéltünk, aztán elmaradtak ezek a beszélgetések. Én egy hónappal ezelőtt le is töröltem facebookról.Időről időre ki ki dobta őt a kit ismerhetek résznél, azonban pár napja vettem észre, mikor rámentem véletlen a beszélgetésünkre, hogy nem tudnék neki írni, és a profilját se láttam már sehol, mintha törölte volna magát. Kíváncsiságból megnéztük egy ismerősömmel, hát de, fent van még.

Jó, tudom, mekkora gondjaim vannak ( tényleg...küönösen így éjszaka 12 órás ügyetelben..) tényleg csak kíváncsi lehetek, mit gondoltok, miért csinálta ezt? Én a hiúságra gondolok, de hát ennek sincs sok értelme.

Én 20, ő 22 éves


2016. aug. 4. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Szexkapcsolatot nem akartál, aztán letiltottad.

Ő meg elunta ezt.

Ennyi a történet.

Lépj túl rajta.

2016. aug. 4. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem lett belőle barátság extrákkal.
2016. aug. 4. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Randizunk?:D
2016. aug. 4. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kérdést sem értem. Kitörölted az ismerőseid közül, ez nyilván nem esett jól neki, ezért letiltott, akkor mit is akarsz tőle tulajdonképpen?
2016. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!