Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavaro ha a partnernek mar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavaro ha a partnernek mar van gyereke, vagy akar a masik szulo?

Figyelt kérdés

Kicsit hulyen van a kerdes megfogalmazva...

Ti hogy allnatok ahhoz ha akit "kineztetek magatoknak" van mar egy gyereke a korabbi kapcsolatabol? Tartanatok attol hogy a masik szulo esetleg visszapartol a jelenlegi partneretekhez? Mert a kozos gyerek csak egyfajta kapocs lesz koztuk...


Legyszives gyerek temanal ne irjatok azt hogyha annyira szereted nem erdekel, mert myilvan nem x het utan jelenti be h van egy gyerekem, es akkor meg nem igazan van ott akkora oriasi mindent elsopro szerelem...... Koszi


2016. aug. 4. 18:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tényleg zagyva a kérdés.Nem tudom mire akarsz kilyukadni.
2016. aug. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Arra hogyha a csajodnak/csavodnak lenne kolyke illetve az hogy ha kapcsolatban lennetek tartanal e attol hogy a "nevelt" kolykod anyja/apja visszavsalogatna a partneredet a "a gyerek kedveert csak jojjunk ossze cimszoval". Azert a leirasban sztem eleg egyertelmuen leirtam meg ha a kerdes nem is sikerult tul egyertelmure....
2016. aug. 4. 18:15
 3/12 anonim ***** válasza:

Ha a nő hagyja ott a gyermeke apját, ott szerintem komoly bajok lehettek, a nő nem fog visszamenni a férfihez.

Viszont ha a férfi hagyja ott gyermeke anyját, az már elképzelhető h visszamegy

2016. aug. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Sosem voltam még ilyen helyzeben, így nagyon nehéz válaszolni mert elképzelni is nehéz milyen lehet. Attól nem félnék, hogy vissza akarná csalogatni az exét, hisz azért elég drasztikus lépés az, ha egy pár szétmegy úgy, hogy van egy közös gyerek, Nagyon sokan egymás mellett maradnak a gyerek miatt még úgy is, hogy már annyira nem boldogok. Talán az zavarna picit, hogy a gyerek miatt állandó kapcsolatban lennének, de ez alapvetően így fer és így természetes. Ha látnám, hogy engem akar és szeret el tudnám fogadni ezt is. Azthiszem nem szelektálnám ki, csak azért mert gyereke van.
2016. aug. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22 évesen én még fiatal vagyok,hogy rászoruljak egy férfira,akinek gyereke(i) vannak,hiszen normális embernek a gyereke a legfontosabb.Én azt szeretném,ha a párom is együtt örülne majd a közös gyerekünknek,mert ha az lesz neki a második vagy harmadik tőlem,már nem fogja izgatni-sok ilyet láttam-.30 éves korom után ha odajutok,hogy egyedül maradok,majd akkor pesztrálom más gyerekét,előtte nem szeretném semmiféleképpen sem.
2016. aug. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt gondolom, hogy igen, gond lehet az ismerkedésnél. Csak akkor mennék bele, ha nagyon durván elvarázsol a nő, de erre nem lenne elég ideje, hisz a gyerek dolog hamarabb ki fog derülni, így nem juthatunk el odáig.
2016. aug. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ami 1x eltört, Sosem forr össze többé.Gyerek miatt nem érdemes újrakezdeni azt, ami már nem működik.Sokan próbálják, de meglehet nézni mennyi is az, ami helyrehozható...
2016. aug. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Barátnőmnek van egy hét éves kislánya.

Nagyon furcsa dolog tud lenni, mindig ott van a gyerek, sokszor a szex elképzrlhetetlen,vagy ki kell várni,hogx a gyerek elaludjon és akkor is csak óvatosan,mert ha frlkelted,akkor elfelejtheted a dolgot...

Barátnőm pl este 6-ig dolgozik,szeptemberől én járok a gyerekért suliba... rengeteg teher van egy gyerekkel,rengeteg időt felemèszt és nagyon nehéz, főleg ha nincs gyereked és csak úgy kapsz egy 6-7 évest...

Abszolút megértem azt,aki úgy dönt,hogy ezt nem képes vállalni...

Én nagyon szeretem a barátnőmet,úgyhogy kitartok.

De sokdzor nagyon zavar,hogy egyszerűen nincs időm semmire ami fontos lenne...

Ha meg ezt véletlen kimondom,azt egyből félreérti barátnőm és sír...

Még nem költöztünk ödsze, mert anyagi korlátai vannak a dolognak,de már jó lenne, mert az megoldaná az idő egy részét...

A nehezebb kérdés, hogy egyszerűen nem tudom "szeretni" a gyereket, el vagyok vele, tudom kezelni a helyzetet, de mikor szófogadatlan, akaratos,bújós, fèltékeny... olyankor néha nem tidom meddig bírom még...

Remélem majd idővel nem lesz ekkora fa"^&sztorlasz, mert nagyon nehéz így más gyerekét nevelni...


Még oldalakat tudnék ilyen se füle se farka dolgokat írni,de a gondolataim lényegét leírtam, ha lenne kérdésed írj privit.

2016. aug. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Csak megpróbáltam rávilágítani, hogy 1000× több dolgon lehet aggódni, mint a féltékenykedésen...
2016. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én jelenleg is ilyen helyzetben vagyok,de a nő nagyon megéri a kockázatot és emellett feltétel nélkül megbízom benne.
2016. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!