Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek se akar tőlem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek se akar tőlem semmit ez a fiú?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel elkezdtünk dumálgatni, aztán felmerült, hogy elhívna randizni, de sokat dolgozik, van, hogy hétvégén meg éjjel is. Aztán úgy alakult, hogy pont azon a héten volt szabadságon amikor én is. Írtam neki, hogy akkor neki mikor lenne jó, írta, hogy mikor. Előtte nap ráírok, hogy akkor mi lesz hogy lesz, hát neki közbejött valami, legyen másik nap. Írok neki másik nap, nem válaszol. Ezek után kiosztottam, hogy ne hülyítsen, ha nem akar semmit, írta, hogy neki ehhez most nincs kedve, de nem mondott le rólam, de ezek után most ne beszélgessünk. Szerintetek ezt mire véljem?

2016. júl. 31. 12:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Felejtsd el! Csak szórakozik! Vagy még ő maga sem tudja, h mit akar. De az sem jobb, mintha szórakozna. Most mondhatnám azt (amit mindig szoktam, és ami szerintem a legfontosabb), h kommunikáció, de ez a srác szemmel láthatólag nem hajlik rá. Szóval én hagynám..
2016. júl. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Most engem okol mindenért. Mondtam neki, hogy most legalább talált egy kifogást, hogy miért nem ér rá. Csak nem értem miért nem tudja megmondani, hogy nem érdeklem vagy van más.
2016. júl. 31. 13:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Most már valószínűleg tényleg nem akar tőled semmit a hisztid miatt.
2016. júl. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Bocsánat, hogy kiakadok, hogy sorozatosan kitalál valamit, hogy most miért nem jó...
2016. júl. 31. 13:18
 5/9 anonim ***** válasza:

Van neki elettarsa meg gyereke biztos. Azok szoktak igy varialni , valtoztatgatni. Szerintem hagyd.

N

2016. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nincs neki, ezt biztosan tudom.
2016. júl. 31. 14:50
 7/9 anonim ***** válasza:
Szóval egyszer lemondta, egyszer meg nem írt vissza azonnal. Akkora bűn, ha valakinek más dolga is van?
2016. júl. 31. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyetertek a harmassal.
2016. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
o se tudja mit akar. Hagyd a francba, akinek kellesz az tesz erted es ez igyvan
2016. júl. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!