Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen az ideális társkeresési...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ideális társkeresési profilkép?

Figyelt kérdés

27F

Észrevettem hogy a twoo-n csak "x"elgetem a nem tetsző profilú nőket, és akár ő is lehetne életem szerelme.

Nem akarok ebbe a hibába esni.

Mit tartalmazzon és mit ne tartalmazzon a profilképem?

Hogy egyszerűbb legyen itt egy kép rólam.

[link]

Vajon mit változtassak meg?

Az elsődleges célom a felismerhetőség és hogy kiemeljem a kompetenciám a laborköpennyel.

De mások képeit nézegetve belegondoltam hogy ijesztő lehet hogy nem mosolygok. De mosollyal meg nem vagyok komoly. Ördögi kör. :( Tudnátok segíteni hogy lehetne megnyerőbb a profilképem társkeresés szempontjából?



2016. aug. 4. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egy kép szabadidős tevékenység közben.

A többit el tudod mondani szóban.

Ne hasson úgy a képed mintha egy nagyképű munkamániás bar-om lennél.

2016. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Tényleg ezt sugallja a képem?

Sajnos szabadidőmben dolgozom. :) De magamnak nem a pénzért.

2016. aug. 4. 19:55
 3/18 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek veled, bár férfiként nem biztos, hogy sok hasznomat veszed, szóval fogadd gyanakvással.

Tojás fejed van és morcos vagy.

Ebből az egyiket vigyorral lehet javítani, a másikat viszont nem is érdemes elrejteni, hanem épp ellenkezőleg, rá kéne játszanod.

El tudok képzelni egy olyan képet rólad, ami ezekkel a sárga figurákkal a Gru-ból(asszem minyonok a neve) vagy körbevéve és nagyon önfeledten röhögsz(és persze spontánnak tűnik a kép).

Ha van egy ilyened és utána egy későbbi képen vagy laboros cuccban(valami komoly munkaeszközzel körülötted), az már jó lehet, de kell egy harmadik kép is, amin megint önfeledt vagy és főleg sportos, szóval legyen hegymászós, szörfözős, futós, bringázós(nagyon szép háttérrel, mert az meghatja a nőket).


Fontos: ne legyen másik nő soha a képeiden.

2016. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szépen kérlek, mosolyogj :)


27N

2016. aug. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#3 ez az ideál tetszik nekem. Jó hogy van egy animátori végzettségem mindjárt meg is rajzolom magamnak! :D
2016. aug. 4. 20:16
 6/18 anonim ***** válasza:

Hat ez szornyu, igy kemenyen egy notol.


Laborkopenyben tarskereson?! Oke, tanult vagy, de basszus ne mar. Hacsak nem en pozolok laborkopenyben magassarkuban, fehernemuben nem hiszem, hogy ez neked bejonne.



Tessek egy polo/inget felvenni, amin utcan szoktal lenni. Aztan egy kis mosolyt eroltetni az arcodra, kb. mint amikor a haverokkal szorakoztok, vidam vagyok, jo a nap, iszunk egy sort a Koruton mosolyt.


Es a hatter pedig ne legyen nagy kavalkad, te legyel a kep kozeppontja.

A szinek ne legyenek mosottak, tehat szines, eles kepet keszits, ami kiugrik a listabol.

2016. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
:/ Az a gond hogy engem mindenki dr úrnak ismer a városban. Mégsem jó ez a gru kép. Elveszítem a tekintélyemet. Túl gyerekes. Valami őrült professzor kinézet viszont inkább előbb.
2016. aug. 4. 20:23
 8/18 A kérdező kommentje:
Hallod. Bármit megjavítok megalkotok bárkit meggyógyítok de a profilképpel gondom van. Azt hiszem elmegyek profi fotóshoz a pongó vagy fuji fotóstúdióba. Nem vagyok az a társasági lény.
2016. aug. 4. 20:32
 9/18 anonim ***** válasza:
Pont az a lényeg,hogy spontán kép kellene és nem valami beállított mesterkélt vacak.
2016. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Figyu, a képet ne profi csinálja meg, mert az olyan mesterséges hatást kelt.

A spontaneitás a lényeg, azt kell sugallni, hogy laza vagy, aki jót röhög a tojás fején és boldog önmagával, nem pedig egy munkamániás értelmiségi, akivel művészfilmeket kell majd megnézniük és visszafogottan öltözködni, ha a városban járnak, mert a doktor úr ázsiója is tekintettel kell lenni...


Van egy másik ötletem.

Van egy ilyen nagyon tojásfejű rajzfilm-figura még(ntom a nevét, de elég stilizáltan van rajzolva). Esetleg ez a kép: [link]

Szóval legyél ilyen figurát ábrázoló pólóban a képen és röhögjál, nyitott szájjal önfeledten. Gyakorold a tükör előtt(nekem évek kellettek, mire sikerült)


Aztán elég magasnak tűnsz(ne tudd meg, hogy ez mekkora előny a mi közegünkben), szóval akár kosarazol, akár nem, legyen kosárlabdás kép. Fontos, hogy nálad legyen épp a labda vagy téged ünnepeljenek(a nők nem akarnak másodhegedűst, fasx se érti miért).


Ezen kívül vannak a neten online photoshop applikációk, melyekkel ingyen tudod pimpelni a képedet. Ez fontos. Nagyon fontos.


Aztán a tested legyen ott a képen és fontos, hogy szűk, arányos ruhákban legyél, mert a lezser a alacsonyít és hizlal. Általános szabály, hogy legyen egy olyan képed, amin úgy nézel ki, mint ahogy a randin fogsz.

2016. aug. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!