Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egy ideális nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy ideális nő?

Figyelt kérdés

Arcra? Nektek személy szeket milyen vonások a gyengéitek a nőkön? Milyen színek domináljanak (bőr, szem, haj)? Mikyen testalkat? Magasság? Ilyenekre vagyok kíváncsi.


Tudom, belső teszi ki a dolgok másik felét, de ha csak a külsőt nézzük most, mi az ideál?


2016. júl. 9. 23:56
 1/8 A kérdező kommentje:
*személy szerint
2016. júl. 9. 23:57
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

sportos,házias.

kb ennyi.

barna haj,barna szem,max 180.

2016. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
70%

- Hátközépig érő fekete haj.

- 75/D mellek, 8 centis bimbóudvar

- Barna bőr

- 90/60/120 méretek

- salátás punci

- 4 centis csikló

- 14 centis hüvelymélység

- 38 as láb

2016. júl. 10. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen áldoznék az életemből 10-15 percet arra, hogy leírjam... De komolyan, te pontosan mit érnél vele?
2016. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Barna/fekete haj, kék szem, fehér bőr, vékony testalkat, ~170 cm magasság, kb 70A mell (bár nem ismerem a méretezést, úgyhogy legyen kicsi a melle, de ne legyen lapos) és hirtelen ennyi.


Volt egy lány, aki gyakorlatilag ezeknek a dolgoknak tökéletesen megfelelt, csak már nem áll velem szóba és törölt mindenhonnan. :(

2016. júl. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem a hajszín, szemszín majdnem mind1, talán kicsit több sötét hajú nő van aki tetszik, mint szőke. A vöröseket is szeretem.

Szeretem a nagy, hangsúlyos szemeket, és az enyhén húsos, puha ajkat, fehér bőrt.

Alkatra.. legyen mit fogni rajta, de túlsúlyos ne nagyon legyen, és előny ha sportos egy kicsit + egészségtudatos.

2016. júl. 10. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3


75D, és 90-60-120? :)

2016. júl. 10. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Titusztitusz ***** válasza:
Nekem álltalában kétféle nőtípus szokott az ideális lenni...Az egyik:Kb.155-174 centi közötti,enyhén molett típus,erős,FORMÁSAN,ÉS CSINOSAN vastag lábakkal, ízmos,viszonylag nagy, gömbölyű fenékkel,HATALMAS MELLEKKEL,szőke,vagy barna, KÖZEPESEN HOSSZÚ hajjal...És kellemes,lágy vonásu, puha arccal...A szem az vagy zöld vagy kék...A bőr pedig HÓFEHÉR...A másik kedvenc típus:165-175 közötti nyúlánk, karcsú,vékony típus,FORMÁSAN izmos,egyenes,vékony lábakkal, viszonylag kicsi,de gömbölyű,és izmos fenékkel,almányi mellekkeL...A szem zöld vagy kék...A haj szőke,vagy világosbarna, KÖZEPESEN HOSSZÚ...A bőr szintén HÓFEHÉR....Nagyjábol ennyi...
2016. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!