Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is undorodik a párjától?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is undorodik a párjától?

Figyelt kérdés

Nem ilyen volt az elején. Együtt élünk. Haza nem tudok menni. És nem keresek annyit hogy egyedül éljek. Tudom hogy szeret engem, de már undorodom tőle. Gusztustalan étkezési szokásai vannak. Felenne mindent előlem annyira önző. Evés közben csak előttem vág fura arcot. Akármire kérem lesz.arja. mindent én csinálok, bár egy ideje már semmit. Vacsi közben is a tvt bámulja. Ha ott hagyom szóvá teszi. Én meg hogy nem figyel és csendbe marad. Sokszor bunkó velem. És meg van arról győződve hogy ő mindig kedves velem. Sokszor olyanokat mond amik tényleg sértőek. Olyankor vissza szólok neki és besértődik. A tv az isten neki. Ha beteg vagyok akkor is zaklat, szexeljünk. Ha fáj valamim vagy csinálok vmit akkor is nyúlkál taperol. Aztán mikor szexre kerül a sor sokszor nem tud elélvezni. Ha megkérdem mi a baj annyi a válasza hogy semmi.

Sose kérdez. Sose érdeklődik.

Néha komoly undort érzek iránta. Tudom nem jó ez így de az eddigiek rosszabbak voltak. És már energiám sincs újra ismerkedni.


2016. aug. 4. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
mennyi idősek vagytok és mivel foglalkoztok?
2016. aug. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ez elég komoly gond, ha már így érzel.

Szerintem találj valami megoldást és hagyd el, ha annyira undorodsz tőle.

Felfedezted ezeket a dolgokat benne, most már direkt figyelsz is rájuk. Később ez még zavaróbb lesz.

2016. aug. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Jav.: -ül*
2016. aug. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Valamilyen szinten szeretem de már sokat csalódtam benne.

28 vagyok ő 35 éves múlt.

2016. aug. 4. 20:55
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Egyik se talált! Átlagos kinézetű, több mint tíz éves kocsija van. És nem feküdtem le vele azonnal. Mint írtam az elején nem ilyen volt.
2016. aug. 4. 20:56
 6/9 anonim ***** válasza:
6%
#6: [link] Ez egy több mint tízéves kocsi, pici szívem! ;)
2016. aug. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Páromnak nem bmw-je van! Úristen....
2016. aug. 4. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
Amiket leirtál róla elég gáz és idegesitő dolgok.
2016. aug. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből már nem lesz boldog kapcsolat.Keress mást.
2016. aug. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!