Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek erről a nőről?

Figyelt kérdés

Van ez a videó: https://www.youtube.com/watch?v=LD7GVlgZSFc

3:48-nál jön ez a Demmer Erika. Amúgy nem különösebben ismerem, és gyönyörű az arca, de annyira irritál. Akármit is mond, hogy plus sizeként mennyire kafa, és sokkal jobb mint mikor vékony volt, tömény irigység süt belőle. Affektál. Mű kuncogásai vannak.

4:25-nél azt mondja, a Glamour mer kiállni a nőiesebb nőkért. A nőiesebb alatt a ducibbat érti. A vékony, deszka lapos lányok is lehetnek nőiesek szerintem, köze sincs ahhoz, ki mennyire dagadt, ahogy ő véli. Egyébként pedig nem hiszem hogy merni kéne kiállni a duci nőkért, nincsenek elnyomva. Ezzel nem azt mondom, hogy ez a nő duci, mert szerintem nem duci, csak telt.

4:39-nél pedig jön a csúcs, ami végképp kihúzza nálam a gyufát. Annyira ordít a mondandójából meg a műnevetéséből a sárga irigység! Lehet hogy az anorexiás, csontkollekciós modellek nem vonzóak, de ne mondja nekem, hogy őt jobban nézik, mint mondjuk egy Palvin Barbarát, Miranda Kerrt, Rosie Huntington-t vagy bárkit - azaz a vékony modelleket. -_-


Ti hogy látjátok? Szerintetek nem műnevetések ezek, meg nem ordít, hogy egyáltalán nincs kibékülve az alakjával? Mert erre utal, hogy folyton a vékonyakat savazza, hogy nőietlenek meg nem néznek rájuk a férfiak?


2016. aug. 5. 00:48
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

Most utánanéztem a nőnek, amúgy nem is ismertem.

2016. aug. 5. 00:52
 2/14 anonim ***** válasza:
2016. aug. 5. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Na és, mit akarsz ezzel? Ennek semmi köze a nő bicskanyitogató stílusához.
2016. aug. 5. 01:07
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát nyilván nem érzi jól magát, aki jól érzi magát a bőrében nincs szüksége bizonygatásokra, megerősítésekre.
2016. aug. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%
Bocs, palvin barbi elkezdett milfesedni szereny meglatasom szerint elobb utobb plus size lesz o is.
2016. aug. 5. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Amugy megneztem, siman adhato ez a no. Egy 30-asnak kinez ezzel az alakkal, de szerintem szexelni biztos nagyon tud, ahogy a fejet elneztem.
2016. aug. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Az irományod után csak rólad van meg a véleményem.

A csaj milliomos lett katalógus fotózásból, már akkor elismerték, mikor Palvin Barbiról nem is hallottál, és még mindig foglalkoztatják. Nincs mire irigykednie.

A plusz size meg fura kérdés. Ezt a nőt ducinak se lehet nevezni. A bmi-je tökéletes.

Amit a többi modellről nem lehet elmondani.


De ha így fikázol mindenkit, aki nem Victoria's Secret modell, kb. szüzen fogsz meghalni.

Kivéve ha te vagy Hamilton... akkor bocsi...


Egyébként meg nézegess olyan csajokat a neten, akire csorog a nyálad. Nem kötelező magad bosszantani, és nézni neked is lehet.


A Glamour meg úgy kiáll a nőies nőkért, hogy a fele arról szól, hogy fogyj le. A másik felében méregdrága ruhákat reklámoznak 14 éves piszkafákon.

2016. aug. 5. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
7-es, nem halok meg szűzen, mivel van párom és nem vagyok szűz, továbbá nem csorgatom nyálam semmilyen nőre, mivel heteroszexuális vagyok. Nem mondtam, hogy van mire irigykedni ennek a nőnek, hanem azt mondtam, irigy, nincs kibékülve önmagával, és bicskanyitogató a stílusa. Szóval jobb lesz ha újrateszed a magyar érettségit, mert szövegértelmezés egyes.
2016. aug. 5. 04:46
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a nő tökéletes!
2016. aug. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Jajj hát én kérek elnézést, hogy nem esett le egyből, hogy aki egy két perces videót megnézve, annyira megutál egy nőt, hogy kérdést is kiír, amiben másokkal együtt tudja savazni, az csak nő lehet.

Biztos azért, mert nem értem, ez neked miért párkapcsolati kérdés???

Rá veri a pasid a farkát, téged meg le se sza.rt, hogy hajnali egykor ez a legnagyobb gondod?

Ezt még érteném is, kielégületlenül én is hisztis vagyok, egy jó orgazmus után meg egyből elalszok, nem írogatok ki hül.yeségeket éjfél után.


Egyébként de, igazad van. A nagy mell, kerek csípő az egyáltalán nem nőies.

Az igazán nőies nő úgy néz ki pucéran, mint egy alultáplált kisfiú fütyi nélkül.

2016. aug. 5. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!