Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Idősebb pasi tetszik. Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nazil kérdése:

Idősebb pasi tetszik. Szerintetek is reménytelen?

Figyelt kérdés
Szóval, a szitu az, hogy max egy tizessel rám ver a "fiú", aki tetszik. Ritkán sikerül hosszadalmasan beszélni. Viszont mindig mosolyog és a szemembe néz. Elég zavarba jövő típus vagyok, szóval gondolom látványosan változom rákká... A minap végigmért a szemével is. Nem tudom, megéri-e reménykedni abban, hogy kicsit is közelebb kerüljek hozzá. Szerintetek? Vagy, tudtok tanácsolni valamit?

2016. aug. 5. 06:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha 18 vagy, ő pedig mondjuk 28, akkor szerintem felesleges hozzá közel kerülni. De idősebb korban 10 év már annyira nem vészes.

De amúgy valószínűleg imponál neki, hogy egy nála jóval fiatalabb lánynak tetszik, mert szerintem tuti érzi, hogy ez van.

2016. aug. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Foglalt ? Nos ? Akkor felejtos

Szingli probald meg

2016. aug. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
22 vagyok. Nem, nem foglalt. :) köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 5. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!