Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy erőszakos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy erőszakos férfi/nő megváltozhat egy életre?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt belekeveredtem egy erőszakos párkapcsolatba ahol majd minden ütés után megkaptam,"hogy megváltozom,ígérem ilyen soha többet nem lesz" Szerintetek létezhet olyan,hogy egy érzelmileg manipuláló agresszor (lényegtelen,hogy ffi avagy nő) Teljesen megváltozzon és igazi normális párkapcsolatot hozzon létre ,vagy örökre megragad az agresszor szerepében. A legtöbb pszichológus szerint lehetetlen az igazi gyógyulás,előbb utóbb felszinre kerül amint lesz rá (szerinte)oka.

Ti mit gondoltok erről ?



2016. aug. 5. 13:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Elnyomni eltudja, de megváltozni sosem fog.
2016. aug. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog megvrozni... De ígérgetni azt nagyon tudnak... :-S
2016. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat,ment a zöld .
2016. aug. 5. 14:10
 4/17 anonim ***** válasza:
Kutyából nem lesz szalonna. Van egy barátom akit erőszakilt a fiuja. Szétmentek. Adott mégy egy esélyt. Megint megtörtént.
2016. aug. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de nem.

Tapasztalat sajnos. Mivel szeretnéd, ha tényleg megváltozna és érted tenné, mert bántott, te szereted, ő szeret(legalábbis neked azt mondja) vágysz a verések utáni nyugtató szavakra.

Nem fog megváltozni. Én is azt hittem, aztán 2 rendőrségi ügy és több hónapnyi félelem lett a vége. A lelki részéről meg inkább ne is beszéljünk. :(

2016. aug. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is hasonlókat éltem át ,nem is mennék soha vissza ,csak (lehet hülyén hangzik) sajnálom a leendő barátnőjét/családját . De akkor tényleg nem várhatnak majd jóra .
2016. aug. 5. 14:38
 7/17 anonim ***** válasza:
Amit én eddig láttam, a kor haladtával, csak egyre rosszabb lesz a dolog.
2016. aug. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
5.vagyok. Én is sajnáltam az utódomat. Szerintem nem is ok nélkül. Azt mondom, ha esze van az első agresszív megnyilvánulás után kiadja az útját. De ma már nem érdekel, hogy mással mit csinál, csak tőlem tartsa magát távol. Gondolni sem szeretek rá.
2016. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as teljesen ertem mit ereztel . De sajnos eleg jol ismerem azt az embert,hogy tudjam az utodom szamara nem lesznek egyertelmuek az elso jelek amolyan ketertelmu dolgok lesznek amibol kitudja magat magyarazni .
2016. aug. 5. 15:26
 10/17 anonim ***** válasza:
Pontosan. Remekül udvarol, a tenyerén hordoz, aztán tönreteszi az életed. (5 és 8.)
2016. aug. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!