Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 30 éves szexmánis férfi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 30 éves szexmánis férfi, aki hetente váltogatja a csajait, az megváltozhat valaha és lehet hűséges?

Figyelt kérdés
2014. nov. 17. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

A nők mindig naivak, és elhiszik, hogy majd értük megváltozik.

Peeersze:)

2014. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 kendrazoltan ***** válasza:
Minden zsáknak megvan a foltja, de ilyen korban (ami természetesen nem sok, egy férfi ilyenkor éli fénykorát) minden egyes évvel egyre kevesebb az esélye, hogy megtalálja. A megfelelő partner mellett mindenki tud hozni "nagy" áldozatokat...
2014. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hahaha... Nem.
2014. nov. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Szergej55 ***** válasza:
Akkor most ezt a kérdést tedd fel magadnak még egyszer, és megkérlek, hogy nézzél nagyon értetlenül magad elé, ha 1 másodperc alatt nem világos a válasz.
2014. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

az 1-es válaszolónak zöld pacsi és feel the irony! :D

kérdező: esélytelen, de ha annyi eszed lesz, hogy elhiszed neki akkor azt meg is érdemled hogy szex után kirakjon és kiröhögjön!

2014. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem, de ez nektek nőknek annyira vonzó stílus hogy meg fogod járni az ágyát...


Sajnos.

2014. nov. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom, filmekben, konyvekben megvaltozik, de a valosagban nem tudom.

En is ismerek egy ilyen pasit, es bevallom kulsore be is jon, rengeteget probalkozott nalam, de nem adtam neki eselyt. Es oszinte leszek banom. Probald meg vele, ha bejon, de ne add magad neki konnyen, ha odaadod neki magadat, azt azert tedd, mert szeretned!

Ha meg szetmentek, egy tapasztalattal tobb, es idovel rajossz, hogy mit is akar toled.

Bar az en kornyezetemben van par olyan pasi is, aki megvaltozott, miutan talalt egy olyan lanyt, aki kulonleges, nem olyan, mint a tobbi, bar ezek azert kezdtek ilyen kapcsolatot, mert hatalmasat csalodtak.

Az esely mindig megvan!

2014. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem megváltozhat.


Ha előbb nem, majd olyan 75-80 évesen, ha már impotens lesz. :-)

2014. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg semmi se lehetetlen, legfeljebb kicsi rá az esély :). Ahhoz nagyon szerelmesnek kell lennie. De ne bízz ebben, mert tényleg kicsi az esélye hogy pont te legyel az aki miatt magától megváltozik. :) Na meg kés h tényleg ilyen férfira vágysz e...
2014. nov. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha egy férfi 30 évesen nem képes tartós párkapcsolatra, menekül a kölcsönös érzelmi kötődés elől és hetente váltogatja a szexuális partnereit, annak olyan tudatalatti okai, mozgatórugói vannak, amivel ő maga sincsen tisztában.


Amíg ezek megvannak, ha akarna, sem tudna változni ilyen téren.

2014. nov. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!