Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van pasim es nem is akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pasim es nem is akar kapcsolatot a srac akkor megis mit akar?

Figyelt kérdés
Tudja , hogy van pasim es nem is akar komoly kapcsolatot azt mondta. Megis majdnem mindennap beszelunk, keres, meghallgat, erdeklodik, aggodik mikor beteg vagyok es sokat kerdez a baratomrol. Akkor most megis mit akar? Olyan mintha gyakran zavarba lenne, mintha tetszenek neki. A szemembe nez es sokat vigyorog ram. Azt mondta nem akar kapcsolatot, megis ugy erzem hogy lassan de kozeledik. Miert? Nem nyomult meg ram, mint aki csak arra megy hogy meg legyek neki. Sose csinal vagy mond erre utalo dolgot. Meg nem is olyan, azt mondta olyan lany neki nem kell akinek van valakije
2016. aug. 6. 10:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Tetszel neki de nem vagy szabad, addig csak barátkozik.
2016. aug. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De azt mondta nem akar komoly kapcs es hogy nekem az kene a. SZoval tzdja hogy komolytalan nem erdekel es tiszteletbe tartja.
2016. aug. 6. 11:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerinted van más választása? Minden esetre a férfiak is tudnak ravaszak lenni,nem csak a nők ;D
2016. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
van mas calasztasa..keres mast. Neki nincs parja. Koszi a valaszokat.
2016. aug. 6. 11:46
 5/8 anonim ***** válasza:
Megdugni akar... nem tudom ez miért nem egyértelmű :D
2016. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
mondom nem nyomul es plane amig van pasim. Lett volna alkalma, hogy probaljozzon akkor azt mondta hogy nem kezd olyannal akinek van pasija pedig nem is kerdeztem csak ittasan ezt mondta arra hogy megfigtam a kezet. Akkor?
2016. aug. 6. 13:10
 7/8 anonim ***** válasza:
kérdező- nem tetted fel volna ezt a kérdést, ha nem érint meg érzelmileg ez a hódolod, tehát nagyon is érdekel téged mi van vele, mit szeretne tőled. Inkább beszéld meg vele, hogy ha szakítanál a mostani pároddal akkor mi lenne a szándéka veled. Ha komolyan kérdezed, komolyan meg fogja mondani.
2016. aug. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
szoval kerdezzem meg? Mivan ha azt mondom neki higy egy alkalmat akarok tole es hatha beugrik a csobe es kiderul?
2016. aug. 6. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!