Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bevallotta, hogy többet érez,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Chance97 kérdése:

Bevallotta, hogy többet érez, én akkor nem úgy reagáltam, ahogy most tenném, de csak a korkülönbség (20 évvel idősebb) miatt, de ezt ő is tudta, meg akkor még nem igazán tudtam kifejezni az érzéseimet. Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés

Elköltözott. Nagyon hiányzik. Egyébként a volt tanárom, és azután mondta el, miután már nem voltam a tanítványa. Ha valahogy elmondanám neki,hogy hiányzik és nem tudom elfelejteni vajon kinevetne? Nem tudom, hogy mi ez ami velem van,de egyszerűen nem vagyok képes kitörölni őt a fejemből.

Tapasztalatokra is nagyon kíváncsi lennék? Olyan emberek véleményére, akik voltak már ilyen vagy hasonló helyzetben, vagy ilyen párkapcsolatban élnek.

Köszönöm!:)



2016. júl. 11. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

>20 évvel idősebb


Nincs.

2016. júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Gondolom voltál már ilyen élethelyzetben, vagy az ismeretségi körödből ismersz ilyet, azért tudod ezt ennyire biztosan.

Azért köszönöm a választ!

2016. júl. 11. 16:49
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Szerintem az igenis jót tenne, ha levelet küldenél neki vagy felhívnád, hogy találkozzatok, mondd el élőben az érzéseidet, megijedni és meggondolni magad és átértékelni dolgokat jogod van, és ezt ő is biztos megértené. Próbáld meg, mert nem veszíthetsz semmit! Én most egy 27 évvel idősebb férfival vagyok együtt, a napokban szakítottunk, mert azt mondta, hogy nem akar érzelmeket, mert fél, hogy elveszít, aztán pár nap múlva, tegnap ő mondta ki, hogy szeret engem és átgondolta a dolgokat. Szóval nalunk fordítva volt, és mivel szeretem én is, ezért nem volt nehéz rendbehozni, ha ő is szeret téged, akkor valószínűleg ő is örülne neki.

19/L

2016. júl. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
#2: nem voltam ilyen helyzetben, de ostobaság lenne azt feltételezni, hogy kizárólag személyesen megtapasztalt helyzeteket képes az ember megítélni. Azért írtam, amit írtam, mert az efféle kapcsolatok (fiatal lány-sokkal idősebb férfi) rendszerint rosszul végződnek, és ezt elsöprő mennyiségű példa támasztja alá.
2016. júl. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3 írhatok privát üzenetet?:)

#4 valamilyen szinten igazad van, vannak kivételek!

2016. júl. 14. 09:56
 6/9 A kérdező kommentje:
* DE vannak kivételek
2016. júl. 14. 09:59
 7/9 anonim ***** válasza:

Természetesen vannak, és remélem, hogy ti is kivételesek lesztek :).

De azért légy óvatos!

2016. júl. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Írj nyugodtan privit, szívesen beszélek erről többet is veled :)

19/L

2016. júl. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

#7 hát reméljük.:)

#8 írtam!:)

2016. júl. 14. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!