Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Partnerkeresésnél mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Partnerkeresésnél mennyire számít a helyesírás?

Figyelt kérdés
2016. aug. 7. 18:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha én ismerkedek egy csajjal és nagyon rossz a helyesírása azt hanyagolom. Lehet, hogy én vagyok túl furcsa...
2016. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Bummer ***** válasza:
80%
Vagyok és vok között csak egy agynyi a különbség. :)
2016. aug. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%

Van egy két hiba ami el nézhető, főleg neten ( angol szótár, autokorrekt, kapkodás )

De ha hagyna mondjuk reggel egy kis üzenetet, munka előtt vagy valami és tete lenne hibával, nagyon kiábrándító lenne !! :(

Senki sem tökéletes persze ! és csak ezért nem hagynék el senkit, da javítanám az tuti ! :D ( ha pedig diszes' - vagy valami, szóljon a párjának, azt sem árt tudni ! )

2016. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

nálam számit és kivagyok az ilyenektől hogy:


gdjfiedhfkbhf


bocsi telóról vagyok


?!?!?! ezmi?

2016. aug. 7. 18:18
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálam számít. Aki két mondatot sem tud leírni hiba nélkül, az gyorsan kiesik a pikszisből.
2016. aug. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Halálom az, ha a lány nem tud helyesen írni! Ilyen esetben udvariasan elköszönök...ha esetleg van itt értelmes lány, aki tud normálisan írni, nyugodtan küldjön egy üzenetet, ha van kedve! :) 20/F
2016. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Röviden csak annyira, hogy lássa nem egy hanyag, hülye sz.r vagy. Persze akinek nem d.gásra kellesz. :)

Bocsánat a nyers fogalmazásért.

2016. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
nálam is mondjuk ha sietek előfordul 1-2 hiba, meg ugye röviditeni is szoktam, fe láttam már olyat h 3betűs szóban volt 5 hiba
2016. aug. 7. 18:24
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért számít valamennyit. Sokat elárul az illetőről. Kisebb hibákat még nem veszek figyelembe, de találkoztam már olyannal is, aki pl az "olyat", meg a "milyen"-t pontos j-vel írta. Na őt gyorsan leépítettem. :D
2016. aug. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
A férfiak sem tudnak helyesen írni, ezt tapasztalatból írom.
2016. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!