Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért választottam megint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért választottam megint ugyanazt a típust?

Figyelt kérdés

Mostani párom a második párom, 20 éves lány vagyok.


Exem eleinte nagyon törődő, ragaszkodó volt, nagyon sokat együtt voltunk. Aztán hirtelen a barátaival kezdett sokat lógni, sokszor faképnél is hagyott engem csak úgy, amikor telefonáltak neki. A barátai engem nem fogadtak el - pontosabban az egyikőjük nem szeretett egyáltalán, és ezáltal az egész társaság kirekesztett a jelenlétében. Ez a dolog is többek között kikezdte végül a kapcsolatunkat, el is hanyagolt egy idő után, nem foglalkozott velem.


Mostani párommal szintén így indult, sokat együtt voltunk - de azért nem lógtunk egymás nyakán. Ha elment valahova, küldött képet, vagy csak szimplán kommentálta írásban az eseményeket. Mára ez megszűnt, ha elmegy valakikkel, egyetlen szót sem ír, meg se nézi, hogy én írtam-e neki egyáltalán, DE azt mindig nézi hogy a barátai írtak-e neki, akkor is szokta nézni, amikor velem van és ez korábban PONT FORDÍTVA volt, amikor velem volt, hozzá se nyúlt a telefonhoz órákig, és amikor másokkal volt, mindig írt olyankor is. Ezt nem igazán értem, hogy vele is egyről a kettőre miért történt ez, miért nem érdeklem már.

A kapcsolatunk alapvetően elég bonyolultan indult, szinte mondhatom azt, hogy kb több mint egy éve együtt vagyunk már, azonban a barátaival csak kb február óta ha találkoztam kicsit gyakrabban, mert előtte nem voltak itthon, külföldön dolgoztak.

Erre megint, a mostani páromnak is van egy olyan barátja, aki valamiért nem kedvel. Sosem bántottam, se semmi, próbáltam barátkozni vele, de ő is már az elejétől fogva mindig lerázott. Ugyanúgy ellenséges velem, levegőnek néz, csak a páromnak mond mindent amikor hármasban vagyunk néha, akárcsak exemnek az a barátja, akit fentebb említettem.



Egyszerűen nem értem. Mi a baj velem? Mostani párom barátait mint írtam, sokáig nem is ismertem, tehát nem tudhattam hogy ilyenek, a páromról sem tudhattam, hogy csak az első kb 6-7 hónapban érdeklem ennyire, mégis miért van ez??? Mit csinálok rosszul?


Elvileg szeret, most is pár napra nyaralni megyünk, családi dolgokba is mindig bevon, szokott meglepi apróságokkal, stb, ő mondja hogy szeret és velem akar lenni.



2016. aug. 7. 23:31
 1/3 Noren1989 ***** válasza:

Nem lehetsz mindenkinek a puszipajtása. Nyilván azt az időt fordítja most rád a barátod, amit régen rájuk. Emiatt van kisebb sértődés.


26/F

2016. aug. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Persze, ez teljességgel érthető. De ez a szintű ellenségeskedés, amit ez a srác is leművel. És tényleg nem én vagyok a túlérzékeny, sokszor még köszöni sem képes nekem, olyan szinten nem vesz figyelembe.


És oké, több időt szentel a barátainak, de nem értem, hogy miért cserélődött fel a telefonos beszélgetés is. Mint írtam, korábban mellettem hozzá se nyúlt a telefonhoz, nem számított hogy mennyit pittyogott egy üzenet miatt, és ha másokkal ment el, mindig írt. Erre most meg mellettem is telefonozik - holott nap közben is beszél a barátaival, meg amikor nem vagyunk együtt, akkor is! - és ha elmegy, akkor már nekem nem ír soha.

2016. aug. 7. 23:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Képzeld magad abba a korba amikor még nemhogy mobilnet nem volt, de telefon sem!

Akkor is aggódnál? Nemhinném...

Ez az online élet átka... Belegondolsz, túlgondolsz olyan dolgokat amik igazából nem jelentenének problémát.

2016. aug. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!