Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a kitartott nőket lenézi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kitartott nőket lenézi a többség akkor a sima háziasszonyokat miért nem, mikor ugyanazt csinálják?

Figyelt kérdés
Mert ugye egy háziasszony is egész nap otthon van. Nem keres pénzt, a férje tartja el, tőle függ mindenben. Bármit csinál a férje pénzéből teszi. Ha belegondolunk egy kitartott nő is ugyanezt csinálja, csak ott talán több szerep jut a szexnek és a testiségnek míg egy háziasszony általában szerelemből házasodik. De az én szememben ők sem érnek sokkal többet.

2016. jún. 20. 16:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
16%
Én a háziasszonyokat is lenézem.
2016. jún. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Kitartott nő és háziasszony között az a különbség, hogy a háziasszonyoknak nem büdös a házimunka. Ezért nézik le az egyiket, és nem nézik le a másikat.
2016. jún. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
A te szemedben nem. Máséban meg igen.
2016. jún. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Mert kitartott nőre keveseknek futja, de egy háziasszonyt sokan megengedhetnek maguknak. Vagy a másik oldalról kitartott nő kevesekből tud lenni, de a háziasszonyság sokaknak elérhető.
2016. jún. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
55%
Hat en oszinten sajnalom mindket noi tipust. Sose lesznek tobbek ferfiaktol fuggo onallotlan embereknel :/
2016. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
78%
Eszméletlenül szűklátókörű, sőt, egyenesen buta embernek tartom azt, aki nem tud másfajta boldogságot elképzelni, mint azt, ami őt magát boldoggá tenné, ezért lenéz másokat, mert nem úgy élnek, ahogy ő azt helyesnek tartja. Aki ennyire alacsony érzelmi intelligenciával él, szerintem veszélyes a társadalomra.
2016. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Az a baj, hogy a házimunkát nézik le, így ebből kifolyólag sokan azt is ingyenélőnek tartják, aki csinálja. Pedig a monoton munka meg a szervezés sem könnyebb meló, mint amit legtöbb munkahelyen elvárnak.

Véleményem szerint jobban kéne becsülni ezt a fajta munkát és nem lenézni azt, aki csinálja.

Az anyagi függést ritka rossz, káros, sehová sem vezető dolognak tartom, de ezzel együtt sem nézem le azt az embert, aki ilyen életet él. Rosszul is elsülhet a döntése, kockázatos, nem ajánlom senkinek, de akinek ez jó, annak szíve joga így élni.

2016. jún. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

Hát nem tudom... azért nem lehet ám olyan sz..r, ha megtehetik, hogy a feleség ne dolgozzon. A férj hazaér, ragyog a ház, boldog a gyerek, házi kész és ellenőrizve, gőzölög a vacsi, vasalt ing kikészítve másnapra... stb., és a nem agyonstrapált feleségnek még szexelni is van energiája, és legfőképp kedve. Szörnyen lenézendő tényleg...

Az miért nem esik le soha a sok lenézőnek, hogy a háztartásbeli feleség által biztosított "hátország" mekkora könnyebbség, energiamegtakarítás, sőt feltöltődés, biztonságérzet... stb. a férj számára, aki ennek köszönhetően kiegyensúlyozottabb, több az ideje, a szabad kapacitása, több energiát tud a munkájába fektetni, ami fontos és szükséges az előrelépéshez, a több pénz eléréséhez...? Hogy a háztartásbeli nő munkája is gazdagon benne van abban a fizetésben, amiből "eltartják"?

Én is nő vagyok, dolgozom ugyan, de soha nem értettem, miért kell lenézni azt, aki megteheti, hogy ne külön fizetésért dolgozzon, hanem egy jól működő család "motorjaként" funkcionáljon.

2016. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
80%
Háziasszony vagyok 2 éve nem dolgozom de elötte sokkal többet vittem haza mint a férjem és egyáltalán nem érzem magam kiszolgáltott helyzetben! Pénz nem téma ha költök is csak a családomra és a haztartásra magamra igen keveset pedig hála istennek van félre tett pénzünk az én bevételeimből is,de nálunk nincs olyan hogy jaj szivem most a moziba te fizeted a nasit én meg a jegyet na hát én ettől falra mászok.... én meg az itélkezöket nézem le de nagyon...
2016. jún. 20. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
A pénz nem téma, mert tudod magadtól is, hogy az neked nem jár. Persze neked az se jár, hogy ezt kimondhasd; neked történetesen pont az a szíved vágya, hogy ne költs magadra. Micsoda szerencse, hogy így összeillenek az igényeitek.
2016. jún. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!