Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaz, hogy ha egy pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha egy pasinak hianyzol mindenkepp keresni fog?

Figyelt kérdés
2016. aug. 9. 14:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
65%
Röviden: nem.
2016. aug. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nemtől függetlenül keressük a másikat, ha hiányzik az illető... Vagy csak eszébe jut. Attól függ milyen a viszony.
2016. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
88%
Egy ideig igen, de egy párkapcsolat nem egyoldalú, így a legtöbb embernél egy idő után leesik, hogy mindig ő kereste a másikat és az bizony nem jó.
2016. aug. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
igen, ez a pasikra igaz.. a nőkre... nem annyira.
2016. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Igen. Hosszabb rövidebb idő után biztosan. Én is meg fogom keresni azt a lányt, aki mindennél jobban hiányzik, csak adok még egy kis időt a dolognak bizonyos okok miatt, amit itt nem részleteznék.
2016. aug. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.


Nekem evek ota hianyzik egy no de nem hivom mert mindketten hazasok vagyunk, de mindennap hianyzik es mindennap gondolok ra mar 2 eve...


42/F

2016. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem,nekem is volt mar olyan,hogy napokon at csak ra gondoltam megsem kerestem. Megvartam ,hogy o keressen fel engem.
2016. aug. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Titusztitusz ***** válasza:
100%
Ez így messze nem igaz...Merthát mi van akkor,ha a "pasi" is úgy nézi a dolgot, hogy:Hogyha HIÁNYZOK NEKI AKKOR KERES? A férfi miért nem nézheti ÍGY a dolgot? Ő is nézheti pedig ugyanígy...
2016. aug. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mind minden efféle abszolútum, ez is hülyeség. Igen, >valószínűleg< kersni fog. De ezer és egy oka lehet, ha hiányol, és mégsem keres. Ha biztosra akarsz menni, keresd te is és ne takarózz ilyen butaságokkal.
2016. aug. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz. Ha látom, hogy csak én érdeklődöm, ő nem, akkor elengedem, hiába hiányzik.
2016. aug. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!