Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a jó külső kifejezést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a jó külső kifejezést mindenképp a sportos, izmos testre értitek?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok, hogy többféle testalkatra is szoktátok e mondani, mert elég sokáig edzettem teremben, de egyre inkább rühelltem az egészet nem bírtam ott az embereket a zenét se és jó ideig már nem mozgok semmit, mert nem tudom rávenni magam.

Meg most megtetszett egy jó alakú lány és kíváncsi vagyok mennyire nézi e a sportos testalkatot, mert ha lenne valakim lehet újra erőre kapnék. Csak annyi szépség hibája van a testemnek, hogy kissé széles a csípőm és nincs széles vállam mellé, kissé keskeny, de tényleg mostanság semmi kedvem nincs újra kezdeni.


2015. dec. 12. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Én először az arcot figyelem, a test csak akkor szúr szemet rögtön, ha feltűnő (felfújt izomzat, kövérség, soványság, átlag alatti vagy fölötti magasság, valami mozgáskorlátzottság, ami látszik is).

Számomra előny, ha valaki sportol, mert én is törődök a saját erőnlétemmel, mozgok rendszeresen, és azért látszik a változás ahhoz képest, ahonnan indultam (előnyömre), de nem csak edzőterem létezik, és nekem ez fura, amikor itt sokan az edzőteremmel jönnek sport címszóval, pedig van más is. Pl. egy kollégám úszni jár, van, aki rendszeresen fut, van, amit otthon is lehet csinálni. Bizonyos táncformák is tekinthetők sportnak.

2015. dec. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen a sportos izmos stb. A jó külső azt jelenti, hogy ápolt, összeszedett, és kellemes érzéseket kelt másokban. Rendezett frizura, rendezett szakáll, bajusz ha van, tiszta tekintet, tiszta haj és fül, ápolt kezek, vagyis összességében azt a benyomást kelti, hogy nem a putriból jött ki. A ruházat nem feltétlen a legújabb trendet kell, hogy kövesse, de ne legyen hónaljban szakadt pulcsi rajta. Lehet laza, sportos, lehet elegáns, teljesen mindegy, ápolt legyen.
2015. dec. 12. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pl. ez nekem nem tetszik: [link]


Ez igen: [link]

2015. dec. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szövegkörnyezetből szerintem egyértelműen kiderül, hogy "felfújt izom" alatt általában az aránytalanul nagy, szinte már természetellenes izomzatot értik (ami sok nőnek nem jön be, hiába van benne sok munka és értékelik a teremben a bro-k).


A nőknek nyilván bejön a sportos, arányos testalkat, de ha nem vagy groteszk módon elhízva vagy éppen lesoványodva, hanem normálisan, arányosan nézel ki, akkor már nem lesz gond a testalkatoddal.

2015. dec. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
19%
rafkósak ezek a ""nők"" szeretik az izmos pasikat de mint tudjuk minimál bérből nem lehet izmot építeni ! izom= jó vastag pénztárca
2015. dec. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
92%

#6

Szemétkajára is elköltesz annyit.Sőt még többet.

2015. dec. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!