Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párommal együtt vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal együtt vagyok 4hónapja, és nem úgy indult a kapcsolatunk ahogy kéne, mit tanácsoltok? Többi lent.

Figyelt kérdés

Az egész egy facebookos beszélegetésből kezdődött (sokat beszélegettünk előtte) amikoris bepróbálkozott. Először csak egy viccnek vettem az egészet, aztán komolyabbra fordult a dolog. Szexelni akart, és pedig belementem, mondván miért ne? Aztán rá félhónapra megtörtént. Többször is akarta, de én mondtam legyen elég, de nem volt elég. Lassan azt vettük észre, hogy járunk. Már négy hónapja együtt vagyunk, és ő még sohasem volt szerelmes. A negyedik hónapba kihúztam belőle nagy nehezen az igazságot. Azt mondta nem szeret. El akartam hagyni. Azt mondta adjunk időt magunknak legalább szeptemberig. Rábólintottam. Haza mentem másnap. S vissza mentem 2hét múlva, azt mondta hogy nagyon hiányoztam neki, egésznap rám gondolt, és hogy felejtsük el azt amit akkor mondott, mert rájött hogy szeret, bocsássak meg neki, nem akar elveszíteni. Meg bocsájtottam.



Szerintetek jól döntöttem? Mert szeretem, azok ellenére amiket mondott.


2016. aug. 10. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Jól döntöttél. sok sikert
2016. aug. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Csak szexre kellesz neki
2016. aug. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%

Gratulálok!

Ha olyan kedve lesz éppen, h nem akar veled lenni és azt mondja nem szeret, majd mégis, akkor te ugrálni fogsz mint pincsi kutya?

Mert igen, lehet olyan, h valaki nem szerelmes 4 hónap után is, de az azután se lesz szerelmes, maximum feléri a másikkal addig, amíg nem talál jobbat! ;)


Sok sikert!

2016. aug. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem fogok ugrálni, mondtam neki hogyha úgy érzi nem szeret mondja meg, és hagyjon békén!
2016. aug. 10. 18:24
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem jól döntöttél, sokszor érzi ugy az ember eleinte hogy nem teljesen biztos a dolgában, de mostmár kialakult benne az érzés. Jól tetted hogy adtál magatoknak még egy esélyt. Idővel ugyis kiderül, veszteni nem vesztettél vele semmit.
2016. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
#5 köszi:)
2016. aug. 10. 18:29
 7/14 A kérdező kommentje:
#1 neked is köszi:))
2016. aug. 10. 18:29
 8/14 fru_ ***** válasza:
83%

Két hét után nekem is hiányozna a szex.

Nem tudom, azalatt hogy szeretett beléd, de többé nem fogja mondani, hogy nem szeret.

Látja, hogy ez puncimegvonással jár.

2016. aug. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nőként a 8-nak kell igazat adjak....Kevés az esély rá, hogy jól döntöttél, ráadásul ez nem most derül majd ki...
2016. aug. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért egy próbát megér, nem? Nem vesztek ezzel semmit sem
2016. aug. 10. 18:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!