Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért van az, hogy amíg együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van az, hogy amíg együtt vagyunk minden jó, de ahogy már nem, minden rosszra fordul?

Figyelt kérdés

Pár napja voltam barátnőmmel, akkor megbeszéltük, hogy milyen rossz volt hogy az elmúlt egy hónapban amíg nem tudtunk találkozni alig foglalkozott a kapcsolatunkkal, mikor találkoztunk megbeszéltük, bocsánatot kért érte, megígérte, hogy máshogy lesz, de miután visszajöttem és már nem vagyunk együtt kezdődik az egész elölről.


Emiatt magányosnak és semmitérőnek érzem magam, és nem tudom mit tudnék tenni.


2016. márc. 22. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Velem fél éve ez történik hétről hétre. 100 km-re tanul a barátnőm és rendszeresen elvárja, hogy én tartsam fent a beszélgetéseket, mindig én érdeklődjek és én hívjam. Fél év alatt ő egy alkalommal se hívott fel. Tenni nem igazán lehet ellene, mert ha nem keresem akkor nem az a reakciója rá mint nekem, hanem dacból csak azért sem ír és megsértődik.


Annyit tudnék tanácsolni, hogy kilépni ne lépj ki a kapcsolatból, de járj nyitott szemmel, ismerkedj. Ne csald meg, de nem bűn ha közben nyílt vagy mások felé. Ha megismersz valakit aki szimpatikus, és addig sem változik a helyzet, akkor pedig lépj ki belőle. Én is ezt próbálom csinálni már mert annak nem látom értelmét, hogy folyton idegeskedjek.


22f

2016. márc. 23. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
basszameg 23 vagyok nem is 22, édes istenem :D
2016. márc. 23. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!