Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakinek a figyelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valakinek a figyelmét felhívni akit nem ismerek?

Figyelt kérdés

Ahol régen közcélú voltam akkoriba került oda állandóra egy srác. Mivel nem ugyanaz volt a telephelyünk nem igazán beszéltünk. (Épp ha felbuktunk egymásba vagy épp egy másik ismerős is ott volt)


Amióta nem vagyok ott azóta csak néha látom de ő olyankor általában munkaközbe van...


Akivel talán jobban lehetett volna beszélni ezzel kapcsolatban azzal jelenleg nem vagyok olyan kapcsolatba.


2016. aug. 11. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Simán csak szólítsd meg.
2016. aug. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
na most látod milyen nehéz egy férfi feladata
2016. aug. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de én vagyok a lány
2016. aug. 13. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Tudjuk. A kolléga úgy értette, hogy most lánylétedre megtudod, hogy milyen nehéz nekünk. :D
2016. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint mikor mondjak a szakmunkasokra h csak ki kell cserelni ezt meg azt, es beallitjak azt oda, aki meg eleteben nem csinalt a kezevel semmi mast csak a farkat verte, es rajon h nem olyan sima ugy az. :D (nem vok szakmunkas)
2016. aug. 14. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!