Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A tanfolyamra jött egy srác....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tanfolyamra jött egy srác. Az a tipus aki észre sem veszi hogy tetszik valakinek. Hogyan keltsem fel a figyelmet?

Figyelt kérdés

A tanár direkt ugy csinálja hogy ne is tudjunk beszélgetni vagy egyszerre szunetre menni.nem egyszerre végzunk.igazábol ez miatt kezdett érdekelni mert mintha tiltanák.azt sem tudom van e bnője.gyorsan probáltam mondani neki valamit de arra sem vette a lapot hogy a tanáron ha nem látja beszélhetunk csak.

Mindent összevetve kicsit mamlasznak tűnik.tekintve hogy pl régen az exemmel is hasonlo korulmenyek kozt jottunk össze de ott kimondottan el voltunk tiltva egymastol mégis vágott mindent a srác s hogy hogyan játszunk ki szabályokat.

Vagy mondjak le errol a srácrol?csak mert olyan regota nincs barátom es vegre aki tetszik es még infokat sem tudok rola :(


2016. júl. 5. 12:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Es amikor hozzászoltam egyetlen szabad pillanatbam amire napokat vártam, még akkor se kapcsolt hogy ugyan miert kersesem a tarsaságát.
2016. júl. 5. 12:38
 2/10 anonim ***** válasza:
Menj oda hozzá és mondd meg neki, hogy tetszik neked!!! Nem csak a férfi dolga lehet a kezdeményezés!!!
2016. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem akarom letámadni..
2016. júl. 5. 12:50
 4/10 A kérdező kommentje:
Az taszito is lehet ha mibt egy kiégett lány betámadom.
2016. júl. 5. 12:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem érdeklődik, mert van barátnője, meleg, vagy csak szimplán nem jössz be neki. Hidd el, ha bejössz egy srácnak, nem kell ott lihegned a nyakában, mert érdeklődik ő is felőled.
2016. júl. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5-ös, ez nem igaz. Én olyan önbizalomhiányos vagyok, hogy nem merek odamenni a nekem tetsző lányhoz.
2016. júl. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Márpedig máshogy nem fogja megtudni, csak ha egyértelműen megmondod neki.
2016. júl. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 opened paradise ***** válasza:

TE akarsz tőle valamit.

Nem kell neki semmit sem észrevennie. Ha akarod,tegyél érte.

2016. júl. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ezért kerdeztem hogy mit tegyek vagy hogy.mert nem veszi a lapot soha. A tanár meg ugy rám van tapadva mint egy féltékeny férj.ugy utálom.kijön velem szünetbe, a sráccal össze sem lehet nézni mert azt is figyeli. Ha lenne időm direkt feladatokat ad a srácnak hogy neki ne legyen.

Totál hülye helyzet es idegesitő.pláne hogy a srác az egészből nem lát semmit.lehet szűz már ezen is agyaltam

2016. júl. 5. 21:12
 10/10 A kérdező kommentje:

Mindegy köszi

Már nem tetszik

2016. júl. 6. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!