Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan nőről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan nőről aki nem akar komoly kapcsolatot mert szerinte az nem való neki?

Figyelt kérdés

Ez a nő olyan családban nőtt fel ahol a szülők csak a gyerekek miatt voltak együtt. Mindenapos volt a veszekedés, kiabálás. Nyíltan csalták egymást.

A nő anyja kicsi kora óta azt hangoztatta, hogy "minden férfi ugyanolyan, egyikbe se lehet bízni". Az apja se támasztotta alá a viselkedésével, hogy ez nem igaz.

A nő első "komolyabb" kapcsolata is kudarcba fulladt.

Nem tud bízni a férfiakban, nemhogy komoly kapcsolatot kezdjen velük. Attól félne mindig,hogy megcsalják.

Nem volt előtte megfelelő példa, hogy hogy kell "helyesen kezelni" a felmerülő problémákat egy kapcsolatban. Nem tudja egyáltalán mi lenne a helyes. Nem akarja, hogy az ő élete is olyan legyen mint a szüleié volt.

Úgy érezné magát mintha megfosztanák a szabadságától.

Max. szexkapcsolatban van benne. De semmi komolyabban.



2016. aug. 13. 07:31
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez a helyzet.Szörnyű érzés,magamtól változtatni nem tudok /holott igyekeztem! Rajta voltam,nem ment/ Tervezem pszichológus segítségét kérni..
2016. aug. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
De kár, hogy egy ilyen nőt sem ismerek.
2016. aug. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Az aki ezt már felismerte, hogy nála ez van, Ő nevén nevezte a démont. Tudja hogy mi az amit érez ami körűlveszi. Szerintem az egyik legkorektebb magaviselet lehet, Azzal viszont egyetértek, hogy Eröltetni nemszabad. Ha úgyérzed, hogy van esélyed, Mindenképpen próbáld tettlegesen meggyőzni arról, hogy te pontosan mit is akrsz tőle. Tettlegesség alatt aztértem, hogy Mindenszinten fogadd el ezt az igényt, és mindnszinten légy hozzá kedves, hogy érezze, Tényleg bízhat, és nem azért, mert te mondtad, hanem mert benne érik meg az érzés melege
2016. okt. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!