Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nő valóban nem teheti meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitti*.* kérdése:

A nő valóban nem teheti meg azt amit a férfi?

Figyelt kérdés

A párom elégé "szeret" csavarogni ...

Nekem nem nagyon tetszik ha bele megy az éjszakába (sürün)

mivel van már egy lányunk és úgy gondolom nincs neki helye az utcán ... mikor megkéredem tőle hogy mit szolna ha én is másnap reggel 0 kor jönnék haza az a válasza hogy egy nő nem teheti meg azt amit egy férfi .valóban másoknál is így van ?? ( akkor nem számít hogy nő vagy amikor dolgozni kel menni , fát vágni , stb)


2016. aug. 15. 13:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
De. Egy jól működő párkapcsolatban nincsenek ilyen különbségek. Ott a feleknek partnernek, egyenrangúnak kell kezelni egymást, és nem alá vagy fölé rendelt viszonyban...
2016. aug. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért ne hidd, hoyg ez így annyira jó. Van egy sereg más dolog, amit meg a csaj tehet meg, a férfinek meg tilos...
2016. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez a csavargás dolog teljesen más, mint a favágás. A párod teljesen hülyére vesz, a nő ugyanúgy megteheti azt, amit a férfi. Csak nálatok ő szeretné lefektetni a szabályokat az saját szája íze szerint.
2016. aug. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Örülj, hogy csavarog: Szabad az út Aliék előtt. Csak arra kérd, hogy szóljon mielőtt hazaér...
2016. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
34%
#4 Mondjuk megérdemelné...
2016. aug. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én nem megkérdeztem volna, hanem simán fogom magam egy este, és lelépek úgy, mint ő szokott. Mi az, hogy nem teheted meg? Mert, ez a középkor vagy mi? Egyenjogúság van (elméletben), ugyan annyi jogod van, mint neki. Ha azt mondta volna: "Szívem, az nem lenne jó ötlet, nagyon aggódnék" az még mindig egy korrekt kijelentés.

Megindokolta mire gondolt?

2016. aug. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
Mindenkinél így van, aki trógerhez ment hozzá.
2016. aug. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Miért vállaltál ilyen embernek gyereket?
2016. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én nem magamról kérdeztem , hogy gyökér vagyok-e hogy neki vállaltam gyereket,(a gyerek nem lenne olyan amilyen ha nem tőle lenne ) vagy hogy milyen trogerel vagyok-e !

csak szimplán kiváncsi voltam más hogy van ezzel ... ;)

2016. aug. 15. 15:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Én ezt nagyon könnyen megoldom: nem kérek rá engedélyt!


Ülj le vele beszélni, hogy ez így nem lesz jó. Gondolom az éjszakába belemenés némi bulizást mindenképp jelent, (hogy csajozást meg mást jelent-e azt lehet te se tudod), és ha jól emlékszek, az elég sokba kerül. Kétlem, hogy arról szól, hogy a haverokkal rójják az utcákat, köpködik a szotyihéjat, és ha elfáradtak, hazamennek.


Lehet itt húzni a szádat, hogy az nem volt kérdés, hogy miért mentél ilyen emberhez, illetve miért szültél neki gyereket, de lesz még ez kérdés számodra is.

Tudod, van annak oka, hogy a többségünknek az a normális, ha párunk minden este velünk bújik ágyba, bulizni együtt járunk, és egyenrangúak vagyunk a párkapcsolatunkban.

Nem kell engedélyt kérni, hogy elmenjek bárhová, és nem tilthatja meg. Főleg úgy, hogy te meg verheted a se.gged a földhöz, amiért ő lelép esténként.


Sajnos az a nagy helyzet, hogy tényleg egy tróger a pasid.


Ettől még mindig az a válasz a kérdésedre, hogy normális kapcsolatban a nő is megteheti, amit a férfi, és a férfi is figyelembe veszi a nő kéréseit. (Pl. nem jár el állandóan "bele az éjszakába").


A helyedben azért egyik alkalommal meglepném. Mondjuk, ő belemegy az éjszakába, te meg ez alatt összepakolsz pár ruhát magatoknak, és elmész egy barátodhoz, vagy a szüleidhez, és pár napig elfelejtesz hazamenni.

Lenne meglepetés! (Főleg, ha napokig le se sza.rná, hogy merre vagytok...)


Ha nincs olyan, akinél két-három napig ott lehetsz a gyerekkel, akkor nagyon gyorsan kezdj el albérletre spórolni, mert jöhet még úgy haza a "párod", hogy van valakije, te csomagolsz, ő meg költözik hozzá, a helyedre.

2016. aug. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!