Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha kifizettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha kifizettem de lefújta?

Figyelt kérdés

A hónap végén lett volna az esküvőnk de a vőlegényem lemondta mert egy másik nővel akart lenni.

Ők azóta együtt is élnek... de nem érdekel.

21Hetes kismama vagyok és arra gondoltam ha már minden ki lett fizetve, hely, kaja, ital stb...

(Sajnos a szakítás után nekem még pár dolgot ki kellett fizetni...)

Miért ne tarthanék egy bulit, mondjuk meg ünnepelhetném azt , hogy én nem vesztettem semmit és hamarosan anya leszek.

Olyasmit szervezni mint, mondjuk egy babaváró buli.

Vagy ez rosz ötlet?

Hülyének néznének a vendégek?

21L 21hetes kismami.



2016. aug. 15. 17:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez jó ötlet! :) Nekem tetszik és eszembe sem jutott volna! Miért ne? Legalább a pénz nem fog elveszni és a szabadságodat is megünnepelheted rendesen, h nem ilyen patkányhoz mentél hozzá! :)


Gratulálok a babához! :)

2016. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet.
2016. aug. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Jo:) eros jellem lehetsz.

grat a babahoz.

2016. aug. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem borzalmas ötlet.

Valamiféle férfiellenes királyválasztást vizionálok, aminek a végén kiegyenesített kaszákkal a srác ellen vonultok...

Én lemondanám és a számla felét kifizettetném vele.

Ez a minimum tőle.

2016. aug. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó!

És ha nem fizeti ki az ex és neki fog kelleni??? Akkor? Nem mindenkinek van energiája ezen osztozni, meg futkározni.. Jó ötlet, h nem hagyja veszni a pénzt! Nem mindenki van tele mint a déli busz, h megengedheti magának, h csak úgy dacoskodva, pöffeszkedve kidobja a pénzt...

2016. aug. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Minden ki lett fizetve, semmit sem tudtam visszamondani hisz nagyon későn lett lefújva az esküvő.

Későn derült ki a megcsalás...

2016. aug. 15. 17:29
 7/14 anonim ***** válasza:
27%
Tarthatnál valami bukkake partit...
2016. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Respect! Minden elismerésem a tiéd, h ezt így fogod fel, és így kezeled!!! Nagyon szimpatikus. Engem is elhagyott a menyasszonyom. Egy hónappal az esküvő előtt... Én ugyan nem fizettem csak a templomit. De olyan szinten össze zuhantam, h négy évembe telt talpra állni.. Gratula a picúrhoz is! :)
2016. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Blade Bone ***** válasza:
100%

Szerintem is jó ötlet, őket meg egye meg a rosseb.

:)

2016. aug. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez kb a maximum, amit ki lehetne hozni belőle 😃 jó szórakozást!
2016. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!