Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Céltalan élet? Céltalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Céltalan élet? Céltalan létezés? Nincsenek vágyak? Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Szóval adott egy férfi. 37 éves. És semmi célja nincs az életben. Van hol laknia, ahol dolgozik. Van munkája 10 éve, családi vállalkozás. Eljár a haverokkal inni, bulizni. De ennyi. Semmi jobbra nincs igénye. Nincs vágya elérni semmit az életében. Se család, se saját otthon, se semmi. Mégis hogy történhet ilyen? Mi történt vele? Családi traumák?
2016. aug. 16. 14:22
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő boldog így, akkor miért kéne neki több ennél?
2016. aug. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De saját bevallása szerint nem boldog.
2016. aug. 16. 14:25
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, úgy van mint én. Egy szalmaszálat nem tesz keresztbe, hogy változzon valami.
2016. aug. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha meg nem boldog, akkor úgy van, mint az előttem író mondja. Lusta változtatni és kilépni a kis komfort zónájából, így meg sem érdemli a boldogságot, mert nem tesz érte.
2016. aug. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Szerinted van értelme "célt" kitűzni? Mondj egy olyat aminek globálisan van is értelme a "legyen puja" vagy "nagyobb merdzsó" az nem ér. A legtöbb ember "célja" pitiáner vagy értelmetlen. El is lesznek felejtve hamar.
2016. aug. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
#5 azért azt ne felejtsd el, hogy ezek a pitiáner dolgok viszik előre a világot (és most nem a nagyobb kecóról, vagy a jobb merdzsóról beszélek).
2016. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
#6: miben viszik előre a világot? Abban, hogy békéről, harmóniáról ábrándozunk mi emberek, és közben állatokat ölünk le, hogy jól lakjunk velük? Vagy, hogy addig érdekes valaki, amíg hasznunk származik belőle (lelki hasznot is értek), vagy, hogy mindenki harácsol, lefele tapos, felefe nyal? Nice. :D Persze nem azt mondom, hogy ne legyen célja egy embernek, de abban igaza van, hogy sokan semmitmondó célokért élnek.
2016. aug. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

#7 Nézz körül, és meg tudod

A legtöbben semmitmondó célokért élünk. Köztük én is, és szerintem te is (nem tudom, nem ismerlek).

Az állatok nem tudom hogy jönnek ide, de az biztos hogy az emberi lény az egyetlen, aki a saját belébe tölti vissza a levágott élőlény húsát, hogy megegye (ami kicsit abszurd), de ebben nem látok problémát, húst enni kell.

Igen, ezt már én is megtapasztaltam, hogy addig jó valaki, amíg haszon van belőle. És? Tapasztalatot nyertem, amivel talán előrébb tudom vinni a világot.

Lefele tapos, felfele nyal? Mondjuk te ezt nem tudhatod, de én 18 éves koromban úgy voltam vezető, hogy simán elküldtem az anyjába a tulajt, és védtem az alkalmazottaim (amelyik megérdemelte). Igaz, hogy ez annyira ez nem működött, tehát kiléptem. :D

De milyen célokért éljen az ember? Én úgy vagyok vele, hogy előbb legyek boldog, legalább egy minimálisan, aztán jöhetnek a világ problémái.

2016. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

érdekes kérdés, az jobb amikor a másik karrierista és arra megy rá az egészsége???

vagy az jobb aki nem tudja élvezni a pillanatot mert folyton másra vágyik, jobbra, többre, telhetetlen ???

minek hajszolni a saját otthont, a vagyoni javakat, ugyse ér semmit az egész, nem viheted tovább magaddal.

ha Ő igy érzi jól magát, akkor nézd meg jól, ilyen egy boldog ember!!!

miért kéne ehhez trauma? elfogadta magát, elfogadta hogy ez az élete. Pont eltudom képzelni hogy élvezi az életet, grillparti a haverokkal és szarik minden elvárásra, nem gyüjt limuzinra, meg nem lizingel uj kocsit, nem sétálat a váciutcán.

miért céltalan ez, amikor azt csinálod amit szeretsz? pont hogy ez a CÉL.... ő már ott van...

2016. aug. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!