Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy hülyeség volt? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy hülyeség volt? Van értelme ismét megpróbálni?

Figyelt kérdés

Sátorozni voltam a barataimmal, és az exem is eljott ismét. Sokat ittunk és lefekudtunk. Mikor,haza felé indultunk, megkerdezte, hogy megyünk e majd moziba. Igent mondtam. Tavaly két hétig voltunk együtt aztán ott hagyott. Kiderult, hogy az exevel újra megpróbáltak de már nem működött a dolog. Ők kb 5 évig jartak.

Érdemes ismét megprobalni?

N/23, F/26


2016. aug. 16. 15:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Szoval igen, probaljatok meg. 1. voltam
2016. aug. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két hétig jártatok... Az semmi.

Szerintem adj egy esélyt magatoknak, vesztenivalód nincs.

2016. aug. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Párkapcsolatot NEM! Annak vége...

Csak alkalmi szex jőhet szóba.

2016. aug. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tavaly ezt megtette veled,akkor fennáll az esélye még egyszer.Az is lehet,hogy exe megint csak legyint neki és ő már ott is van.Nekem nem esne jól az,hogy csak azért akarna tőlem valamit,mert épp nincs más,vagy nem sikerült rendezni a régi kapcsolatát.Kicsit másodhegedűsnek érezném magam.Ha valaki érdeklődik irántam,az kezdjen tiszta lappal.Egyébként az,hogy lefeküdtetek nem volt olyan nagy hülyeség,hisz most mindketten szabadok vagytok,de ne nagyon mélyülj bele,mert lehet csalódni fogsz.
2016. aug. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!