Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Írjak neki még utoljára? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki még utoljára? Van értelme megpróbálni még egyszer?

Figyelt kérdés

Röviden annyi a történet,hogy két hete szakított velem a barátom,mert hogy nem szerelmes. 4 hónapja voltunk együtt. Utána kiderült,hogy a szakítás oka az volt,hogy talált magának egy másik csajt,mert mi sajnos távkapcsolatban voltunk az a csaj meg ugye ott volt neki közel.1 hét után azt a csajt is dobta,ezért valahol abba reménykedek hogy egy kicsit hiányzok neki. Mondták már nekem egy páran hogy ha így lenne akkor keresne,de én ebben nem vagyok teljesen biztos,mert ő ehhez túl büszke..nem ismerné be hogy tévedett,meg még régebben megmondta h soha nem fog senki után futni és eddig se tette.

Egyébként amikor tudtunk találkozni akkor mindig nagyon jól éreztük magunkat együtt,minden tökéletes volt..Én szerelmes is vagyok,ő meg mindig mondta h csak néha érzi,de attól szeret.Úgy gondolom hogy a távolság az oka hogy nem tudott teljesen szerelmes lenni,mert messziről én se mindig éreztem.A távolság kérdés pár hónap múlva megoldódna,ezért én úgy gondoltam (és eddig ő is) hogy érdemes kitartanunk egymás mellett,mert ebből egy tökéletes kapcsolat lehetett volna.


Szerintetek írjak neki még utoljára a facebookon? Gáz lenne? A szakítás óta nem beszéltünk,de elég szépen váltunk el,veszekedés nem volt.Amikor elbúcsúztunk akkor sírtunk mindketten,ezért gondolom hogy esetleg szerethet még.De megalázkodni nem akarok. :(


20/L , ő pedig 21/F


2015. nov. 26. 21:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Írhatsz neki, de semmi értelme már.
2015. nov. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 opened paradise ***** válasza:

És ha abban a pár hónapban megint lenne egy új?

Megalázod magad és pár hónap múlva megbánod.

2015. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ennyire nincs benned tartás hogy ezek után vissuamennél hozzá miközben nem is szeret?

Mi baja a mai fiataloknak??

2015. nov. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igazatok van,de én soha életemben nem voltam még ilyen szerelmes és félek hogy nem is leszek. :( Meg mindig az van az eszembe h ha nem szeret akkor miért sírt ő is?
2015. nov. 26. 21:38
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha kellenél neki írna, hidd el..Próbálod magadat vigasztalni hogy lehet azért nem ír mert túl büszke, de te is tudod hogy ez nem így van, csak te szerelmes vagy és bebeszeled magadnak..Légy erős és arra koncentrálj hogy túl tedd magad rajta, és ne arra hogy írjál neki..Őt el kell felejteni!!!!!!
2015. nov. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%
Nem írnék. Egy büszke, gőgös, egocentrikus emberrel szeretnél együtt lenni?
2015. nov. 26. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem. F*sd arcon. De a te dógod...
2015. nov. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem,én ebbe belehalok. :(
2015. nov. 27. 00:20
 9/12 anonim ***** válasza:
Legyen már benned tartás! Egy 4 hónapos távkapcsolatról van szó, meg egy trógerról, ne alázd már magad!
2015. nov. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme írnod neki. Akinek az egója ennyivel fontosabb, nem szeret, ahogy leírtad egyébként se volt beléd szerelmes. 4 hónap nem a világ, bármikor találsz jobbat, nem egy sok éves kapcsolatot siratsz. Aki melletted ilyen könnyen felszedett nőt és azt is otthagyta, inkább nem minősítem.
2015. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!